firmmotion

Firm Motion Motion itibaren Gemmingen, Almanya itibaren Gemmingen, Almanya

Okuyucu Firm Motion Motion itibaren Gemmingen, Almanya

Firm Motion Motion itibaren Gemmingen, Almanya

firmmotion

Not: Bu derleme sadece bu kitabın hikayesini değil, Endonezya teenlit hakkında benim gevezelik içeriyor. Bu kitabın hikayesini öğrenmek istiyorsanız, lütfen diğer yorumları okuyun;) Meh. Meh. Meh. Karakterler işlenmiyor, bu yüzden sempati duyduğunu sanmıyorum. Çatışma ... Kore draması gerçekten harika. Bilmiyorum çünkü çok fazla genç kız ya da ne okumadım, ama Endonezya gençleri neden çoğunlukla aşk hakkında konuşuyor? Gençler sadece aşk, flört veya karşı cinsle mücadele etmiyorlar. Aile sorunları var .. Finansal .. Eğitim .. İlişkiler .. Aşk da sorun değil * göz kırptı * ama bazı bölümleri sadece doğru ve istikrarlı. Ayrıca çok soğuk, hafif ve tatlı olan gençleri okumaktan hoşlanmayan bir genç değilim. Ama eğer çoğunlukla romantizmle besleniyorsa, böyle hissettirir. Özellikle hikaye dünyaya gelmezse ve karakterler sıradansa. :)

firmmotion

I read this because my son recommended it. It's not very well written, but it's illuminating on the music industry in Jamaica and on Marley's early years. Maybe a little too much incense for my taste.

firmmotion

read this book in 2 days and really enjoyed. Saramago is an incredible writer; the story is harrowing, terrifying and wonderful