aurelspata7e4c

Aurel Spatari Spatari itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Aurel Spatari Spatari itibaren Texas

Aurel Spatari Spatari itibaren Texas

aurelspata7e4c

Ne yazık ki, Terry Molloy'u Davros'u, eski Gulliver / Time Lord / Thal Bernard Horsfall'ı baş insan kötü adamını oynamak için canlandırmasına ve karısını oynamak için harika Wendy Padbury'ye rağmen, parlak oyuncuların arsa tarafından hayal kırıklığına uğradığını hissettim. Altıncı Doktor ve Davros arasında saçma bir ofis bölümü ve ardından öngörülebilir kargaşa ve katliam var.

aurelspata7e4c

Her zaman bu kitabı okumak istedim, ama bir şekilde okumamıştım. Sonunda bu kitabı okuma fırsatım oldu ve okumaya başlamadan önce çok heyecanlandım. Dürüst olmak gerekirse, bu kitap muhtemelen Japon ve İngiliz edebiyatı da dahil olmak üzere hayatımda okuduğum en iyi kitaplardan biriydi. Bu hikaye Piscine Molitor Patel adında bir erkeğin çocukluğuyla ilgili. Piscine bir yüzme havuzundan sonra adlandırılır ve genellikle "Pi" lakabı yapar çünkü sık sık yanlışlıkla "Pissing Patel" olarak adlandırılır. Ailesinin birçok hayvanı olduğu bir hayvanat bahçesi var. Hayvanat bahçesinde Pi ve erkek kardeşi babası tarafından hayatta bir ders veriliyor. Pi'nin babası kafesin içinde hayalet yiyen Bengal kaplanı gösteriyor. Bu ders Pi'ye hayatta hayatta takip etmesi gereken birçok şey olduğunu öğretir. Pi tarafından da şaşırdım çünkü çok genç olmasına rağmen, Hinduizm, İslam ve Hıristiyanlık olmak üzere üç din uygulamaya başladı ve Tanrı'nın tanımını belirtmeye çalışıyor. Bu kitabı sevmemin nedeni, bu kitapta gösterilen fantezi ve bu kitapta var olduğunu düşündüğüm tema. Pi ve Bengal Kaplanı, Richard Parker'ın küçük teknede birlikte yaşadığı arsa, en çok sevdiğim sahne çünkü genel olarak, bir kaplan bir insan görürse, insanı yerlerdi çünkü kaplanlar için insanlar yiyecek. Ancak, Richard Parker teknede başka hayvanları yemiş olmasına rağmen Pi'yi yemez. Pi, Richard Parker'a balık ve su gönderir, böylece Richard onu yemez. Bir çocuk ve kaplan arasındaki bu ilişki biraz ilginç çünkü yazarın bize söylemek istediği bir şey olduğunu hissettim. Yazar Yann Martel'in bize hayvanların ve insanların birlikte yaşayabileceklerini ve dolayısıyla birlikte yaşamak zorunda olduklarını söylemek istediğini hissettim.

aurelspata7e4c

Basit masalların modern masal kitabı basitçe anlattı - ama bir ısırık ile. Masallar Ezop bugünün dünyasında yaşayıp yaşamadığını söylemiş olabilir. Tabii ki Ezop, gelecek nesiller açısından bir avantaja sahipti - ağızdan ağıza geçişin gücü. (Terk edilmiş, çünkü kütüphaneye iade etmek zorunda kaldım - bir gün bitirebilir.)

aurelspata7e4c

I guess I prefer my Sedaris funnier and wackier. This book mostly bummed me out.