kristinayakimova

Kristina Yakimova Yakimova itibaren Visadar, Gilan, İran itibaren Visadar, Gilan, İran

Okuyucu Kristina Yakimova Yakimova itibaren Visadar, Gilan, İran

Kristina Yakimova Yakimova itibaren Visadar, Gilan, İran

kristinayakimova

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı basarken, bir çocuğu kaybetmiş gibi hissettim. Yazarın size ana karakter duyguları ile yol gösterme şekli gerçek değildir. Daha iyimser bir son bulmayı sevmiş olsam da, gerçek hala oradaydı!

kristinayakimova

Bunları oku ve harikalar. Kitaplar indirilemedi. En sevdiğim Breaking Dawn. Breaking Dawn'ın 2. kısmı B FANTASTİK olacak ... 4'ü bekleyip bekleyemez 2 çıkışı !!!

kristinayakimova

Dikkatim dağılmasından dolayı bunu okumak biraz zaman aldı. Genel olarak gerçekten eğlenceli. Sayfa çevirici.

kristinayakimova

“Geleceğin bir resmini istiyorsanız, insan yüzünde duran bir botu hayal edin - sonsuza dek.” - O'Brien / Orwell (1984)

kristinayakimova

Büyük bir laptime hikayesinin tüm unsurları: Bebek ana karakteri, inanılır durum, tekrarlama, eylem kelimeleri. Sadece benim için bunu geride tutan şeyin uzunluğu olduğunu düşün. Seyirciler için okumak istediğim çok uzun bir süre (bebekler) ve başlıktaki "bebek" kelimesi eski okuyucuları kapatıyor. Sevdim, ama Kedi Petek aynı etkiyi daha az kelime ile başardı.

kristinayakimova

Tamamen orada, bu tür şeyler aslında kitap olmaz. Ama yine de eğlenceli bir okuma aydınlatılmış civciv seviyorsanız.

kristinayakimova

Yazar Radnor'dan, bu yüzden yerel bir kız hakkında bir hikaye okumak eğlenceliydi. Bu kitap bir gezi sırasında ilginç bir hikaye ve hızlı bir sayfa çevirici okumak için mükemmel oldu. Onun, çocuklarınızı ebeveynlerinizle gençleşmemek arasında yaşama mücadelesiyle ilgiliydim! Bunu kesinlikle tavsiye ederim.

kristinayakimova

Hindu görüntüleri bir hikaye anlatma, tasarım ve felsefe şölenidir. "- Sanjay Patel Sanjay Patel'in esprili ve çizgi film stilleri, tanrılara kutsallığa saygı gösterirken eğlenceli ve ışıklı bir yaklaşımla Hindu tanrılarını öğretmek için kullanılır. Tanrılara ve tanrıçalara inanan milyonlarca insan için. 144 sayfa uzunluğunda kitap, garip ve harika hikayelerle dolu hızlı ve büyüleyici bir okuma takozudur ve arkada bir sözlük de içerir. Ne okuduklarından ve tanrılara kısa bir giriş yapmak isteyen yetişkinler için temel bir referans aracı olarak kullanılabileceğinden söz ediyor. "- Sanjay Patel Bana her zaman en büyük hayranlık uyandıran Tanrıça Kali." Kara Olan "olarak bilinmesine rağmen, Tanrıların en şiddetli ve çoğu zaman yanılıyor tamamen karanlık, ama tüm iyi karakterler gibi o da çok yönlü. Patel, bu ikilemi daldırmadan açıklamak için mükemmel bir iş çıkarıyor. “Rolü çok derin, çünkü yaşam döngüsüne devam etmek için her şeyin öldüğünden emin olmaktan sorumlu. Kali'nin kendisini kabul eden adanmışlarını korumak için şeytanı (Raktabija) yok ettiğini unutmamak önemlidir. sevgi dolu bir ana tanrıça, bir katil değil. " Kali- kollar, üçüncü bir kırmızı göz ve insan elinden yapılmış bir kemer. Bir elinde bir iblisin başını, diğer ikisinde de yıkım silahlarını taşır - bir orak ve bir kılıç. Kafatasları ve başka küçük bir kolye takıyor.

kristinayakimova

Ugh. The best. Teach me.

kristinayakimova

Reading the book in class and loving it.

kristinayakimova

ok