changarc

Chanelle Garcia Garcia itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Chanelle Garcia Garcia itibaren Texas

Chanelle Garcia Garcia itibaren Texas

changarc

Bunun Vaftizci Yahya'nın son günleri hakkında ilginç bir okuma olacağını düşündüm. Bunun yerine, Kutsal Yazıları okumadıkları ve Yuhanna'nın ya da İsa'nın ne düşündüğüne dair hiçbir fikri olmayan bazı yabancı görüşlere sahibim. Kısa ve dalgalı ve birlikte iyi akmadı. Bu hikayeden hiç etkilenmedim. Çünkü o kadar kısa ve böylece ...... bir şey geçersiz kitap bile diyemeyiz. İncil'i bilen herkes, Yahya'nın hikayesinin nasıl bittiğini bilir. Ama bu hikaye çok korkunçtu. İlham verici veya anlayışlı değildi ve bu, Vaftizci Yahya gibi birine dayanan bir hikayenin bunu söyleyebilmemi üzüyor. İsa'nın yeniden doğuşunun hikayesini okumak ve günahkar olmaktan dolayı kötü hissetmemek gibi bir şey. Elbette acele edeceğim ve her Hristiyan'a 'okuması gerektiğini' söyleyeceğim bir şey değil.

changarc

Sevdim: - Bu alışılmadık bir şekilde yazılmıştır - listelerin araları, vb - kahramanı, genellikle - çok sevmediğim yetenek ve genetik etik yorumu: - nihayetinde karakterler nasıl bu kadar ~ * ~ tuhaf sonuçsuz bir anlam ifade eden kağıt bebekler olduklarını. Karakter X intihar girişiminde bulunur (gerçek? Sahte?) Ve bir cümle içinde - sahnenin ortasında! - bir daha asla unutulmaması gereken tamamen unutuldu. Ana karakter çoğu zaman süper soğuk (aşk ilgisine) veya yanlış (neşeyle insanların inanılmaz derecede kaba olduğunu söyler) davranır ve nedenini anlamak genellikle zordur. (Ben de onlarla tanıştığı anda herkese bebek diyen aşk ilgisine giremedim; bunu kim yapar?) - Darwin bitleri kitap devam ederken oldukça sıkıcı hale geldi. Genel olarak, ilerleme hızı oldukça yavaştı.

changarc

7 yıldır okumak istediğim bu canavarı Nihayet bitirdi. John Adams benim kahramanım sizsiniz. O hemen hemen mükemmel bir tarihsel figür. Dürüst, dik, sevimli ve kişisel hayatı ona atabileceğiniz tüm incelemelere dayanır. Ne harika bir adam. Keşke bu yıl Cumhurbaşkanı için aday olsaydı. . .

changarc

recently reread this one. It's a great story and written really well. My only complaint would be the fact that in the beginning it takes a bit to figure out who's doing what because of ebook formatting.