onle

Dang Dang Dang itibaren Kutluca Köyü, 52750 Kutluca Köyü/Perşembe/Ordu, Türkiye itibaren Kutluca Köyü, 52750 Kutluca Köyü/Perşembe/Ordu, Türkiye

Okuyucu Dang Dang Dang itibaren Kutluca Köyü, 52750 Kutluca Köyü/Perşembe/Ordu, Türkiye

Dang Dang Dang itibaren Kutluca Köyü, 52750 Kutluca Köyü/Perşembe/Ordu, Türkiye

onle

Detaylarla dolu çok iyi ve okunabilir bir beyzbol kitabı. Kennedy, kesinlikle çizginin vurulma olasılığı üzerine bir inceleme ile sona ermeden önce, bazı ünlü (ve çok ünlü olmayan) hayranların görüşlerini bile vererek, hikayenin her açısını mümkün kılar. Eğer kusurlu ise, yazarın aslında karakterlerin kafalarının içinde olabileceğine inanmayı zorlaştıran her şeyi bilen sesi sıklıkla kullanan tarzdadır. Ancak düşünceler inandırıcıdır, bu yüzden belki de en iyi ihtimalle küçük bir kelime oyunu.

onle

Lisbeth, toplumun en başından beri karşı koyduğu kötü bir piliç. Hiç kimse onun tarafında değildi, bu yüzden kendi ellerinde meseleleri almak zorunda kaldı. Kendi başına iyi iş çıkardı. Şimdi yeni bir projesi var. Daha önce hiç yapmadığı yeni bir şekilde ve daha önce hiç tanışmadığı bir gazetecinin yardımıyla, ancak yolları geçmeden önce araştırma yapmıştı. Bu hikayeyi her karakterin durumları hakkındaki düşüncelerini duymaktan okumayı sevdim. Ekranda hikaye oynamayı izlemekten keyif aldığım bir okuma yönü. Bu hikayeyi iyi bir gizemi seven ve bazı yoğun sahneleri işleyebilenlere tavsiye ederim. Bu kitap yüreğin zayıflığı için değil.

onle

Okumak için oturduğumda perçinleme. Çok ilginç çünkü sadece ateşi örtmekle kalmadı, aynı zamanda dahil olan insanların sosyo-ekonomik durumuna da baktı - politikacılar ve sahipler aracılığıyla ateşe katılan göçmen işçilerden. Çok iyi yazılmış.

onle

Yaşlı bir kadın, dışarıda ve bazen onu takip ederken birisinin dairesini aradığını söylemek için Baş Denetçi Maigret'i arar. Dairesini ziyaret etmeden önce ölü bulunur. Maigret, sadece yaşayan akrabalarını, bir yeğeni ve oğlunu ve yeğeninin sevgilisini, küçük bir dolandırıcı ve pezevenk araştırıyor. Dairede bulduğu tek ipucu, komodinde bir miktar silah yağıdır. Maigret karısından psikolojik tavsiyeler alarak davayı çözer.

onle

I really have enjoyed this book thus far. Amazing read, and a very intresting look on love. Its hard to put down once you start reading it.