chiarafedele

Chiara Fedele Fedele itibaren Canjala, Angola itibaren Canjala, Angola

Okuyucu Chiara Fedele Fedele itibaren Canjala, Angola

Chiara Fedele Fedele itibaren Canjala, Angola

chiarafedele

Translating...

chiarafedele

Pop. 1280, ince yeteneği ile beni şok etti. Anlatıcı akıllıca hayal edilir ve ustalıkla hayata geçirilir. Daha önce hiç Thompson okumamıştım ama bana bu kısa ve hızlı kitapta bir şey gösterdi. Zeki, bana tekrar eden şeylerden biri. Thompson gerçek bir profesyoneldir.

chiarafedele

Ebeveynlerinin ölümünden sonra arkadaş edinen ve baş etmeyi öğrenen (cennetteki yardım) genç bir kız hakkında kısa bir okuma. Zevkli ve genç okuyucular için önerilir.

chiarafedele

Brown'ın önceki romanı "Angels and Demons" u okuduktan sonra bu kitabı okudum. Sanırım sadece bunun için yarattığı büyük pislik yüzünden okudum ... Bütün telaşın neyle ilgili olduğunu merak ediyordum. Dürüst olmak gerekirse, sanırım yorum yaparak zaman ve enerji harcıyorum! Tek kelimeyle özetlemek gerekirse: formül. "Melekler ve Şeytanlar" ı okuduysanız, bununla ne demek istediğimi anlayacaksınız. Brown, tam olarak aynı arsa düzenini ve “Melekler ve Şeytanlar” ile aynı karakterleri izler. Tamamladığım tek sebep sadece bitirdiğimi söylemek oldu! Kişisel yorum: Ben bir Hristiyanım ve bir Hıristiyan inancına sahip olan ve bu kitap tarafından tehdit edilen herkesin bu kitap veya Dan Brown için endişelenmekten ziyade inancının temeline daha yakından bakması gerekiyor.

chiarafedele

şimdiye kadarki en iyi kitap.

chiarafedele

Bu kitabı kaç yıldız vereceğime karar vermekte zorlandım. Kitabın büyük bir hayranı olmadığımı söyleyerek başlayacağım. Kitaptaki ana aşk hikayesi oldukça falan. Lena'yı sevmedim ve Brian'dan mutlu sonunu umduğum için yeterince alamadım. Aslında kitabı bir gün evde bıraktım ve öğle yemeği ile okumak yerine çalışmaya karar verdim. Beni ilgilendiren şey Carlos ve Emily ile birlikte alt bölümdü. Sayfaları çevirmeye yetecek kadar sık sık içeri girerlerdi, aksi takdirde bu kitabı bitirmemiş olabilirim. Bir sonrakini okumak için ölüyorum ve neyse ki bunu gerçekten okumadan önce kütüphanede bekletmek için önceden düşündüm.

chiarafedele

Bu Davis McGowan'ı canlandıran üçüncü gerilim dolu roman. Davis, kısa bir süre içinde, bir papaz olarak yaptığı ilk çağrısından emekliye ayrılıyor; sadece bu değil, aynı zamanda bir seri katilin de bulunduğu memleketi Cleveland, Ohio'ya geri dönüyor. "McGowan Chronicles" ın son bölümünde, Davis "komşu çocuk" gibi görünen bu adamla yolları kesişecek. Smith'in bu adamın (ve eylemlerinin) gerçeği açıklamaları, romanı bu kadar çekici, çok ürkütücü yapan şeydir. Bu McGowan hakkındaki üçüncü roman olmasına rağmen, tek başına bir roman. Diğer ikisinin ("McGowan'ın Çağrısı" ve "McGowan'ın İnziva Yeri") yazıldıkları sırayla okunmaları gerekmez, ancak McGowan'ın hayatının ilerleyişini gösterirler. Bu kitabın yanı sıra diğer romanları da incelemeye değer. Bağımsız bir basın tarafından okunması gerekir!

chiarafedele

I was quite disappointed in this book. It was not very well-written and quite formulaic. For example: Writes the end of the story, then goes back to the beginning and tells the rest. This happens over and over and over. It is not a well-constructed book. It bounces around and leaves as many questions unanswered and the chronology is very muddled. I did not find the narrator to be likable at all. I kept thinking back to the section where she talks about being known as "Crazy Deb". She DOES sound crazy. I did some work for an NGO in a developing country and ran into people like this often; people who were too crazy and dysfunctional to function in America so they move to some third world country where they can get paid just for being an American. I thought this woman sounded more than a little mentally ill or completely unstable. The author's attitude toward the people of Afghanistan swings back and forth between affectionate and distainful or condescending. I couldn't figure out her agenda, did she want us to feel sorry for these women or to think they were to blame for their own fate? I could go on, but I don't even want to waste my time criticizing this book. Big thumbs down. If you want a much more insightful look at Afghanistan during this time period, you should check out Come Back to Afghanistan by Hyder Akbar.