tamibaz

Tamibaz T T itibaren Regents Park NSW 2143, Avustralya itibaren Regents Park NSW 2143, Avustralya

Okuyucu Tamibaz T T itibaren Regents Park NSW 2143, Avustralya

Tamibaz T T itibaren Regents Park NSW 2143, Avustralya

tamibaz

1950'lerde başlayan bir hikaye. çok uzun ama hızlı bir okuma oldu. oldukça eğlenceli

tamibaz

Bunu birkaç yıl önce alıp hayat meşgul olduğu için yeniden ayarladıktan sonra, BİTTİ! Birkaç gece önce son sayfaları okudum. Dizinin bitmesini istemiyorum, ancak tüm hikayeler bir tür sona yaklaşıyor. Umarım bu bir saçmalıktır!

tamibaz

Bu hikayeyi sevdim ama sevmedim. Onun ve dünya binasının birçok ilginç yönü vardı, ama eksik bir şey olduğunu ve zaman zaman biraz sürüklediğini hissettim. Ben de onlar aptal geliyordu gibi Soren tarafından kullanılan küfür sözleri çok istekli değildi, bu yüzden bu tür sinir bozucu var - yanıklık, haşere ve çürük !! ??? Biliyorum, bir şeyler yetiştiren bir gezegenden geliyor, ama kulağa hoş geliyordu. Göreceli olarak benzersiz konsept duygularla, göz renkleriyle vb.İle iyiydi. Cyn'in karakterini en çok sevdim, harika biri ve dizideki bir sonraki hikaye olacağını varsayıyorum.

tamibaz

Bu, Karayip çalışmalarına iyi bir giriş değildir. Bunu bir sınıfın parçası olarak okursam veya bölgeyi inceledikten sonra, içgörüyü çok değerli bulacağımdan eminim. Olduğu gibi, akademik kargaşalardan oluşan bir denizde şaşırdım. En sevdiğim makale Elisa J Sobo'nun "Adet Tabuları, Büyücülük Bebekleri ve Sosyal İlişkiler" idi. Jamaika'nın kırsal kesimindeki söylentiler ve folklor hakkında yazıyor: "bağlama" - bir kadının ümitsiz bir erkeğini yemeğinde kanını beslediği ve böylece ona büyülentiği; bir erkek yeterince seks yapmazsa, meni belinde birikir ve onu sakat bırakabilir; lezbiyen cinsiyette, "erkek" kadın "bu amaçla yapılan bir yağ yardımıyla dış genital organını takılabilir bir pseudo-penis haline getirdi." Keşke bursunun ne kadarına güvenebileceğimi bilseydim.