chrisjudge

Chris Judge Judge itibaren Rozkydailivka, Zhytomyrs'ka oblast, Ukrayna itibaren Rozkydailivka, Zhytomyrs'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Chris Judge Judge itibaren Rozkydailivka, Zhytomyrs'ka oblast, Ukrayna

Chris Judge Judge itibaren Rozkydailivka, Zhytomyrs'ka oblast, Ukrayna

chrisjudge

Bu kitabı ikinci kez okuduktan sonra da keyfini çıkarın Temelde Drew karakteri nedeniyle eğlenceli bir havası var; İndigo'nun kalbini 'kazanmak' için çok çalışmak zorunda. Ve yaptığı bazı şeyleri seviyorum - çikolata öpücükleri harika bir fikir! Indigo'nun karakterinden de keyif aldım. Güçlü bir baskın kadın ve o egemenlikle başa çıkmadan baş edebilecek birini bulmanın zor olduğunu biliyorum. Ve Drew bunu çok güzel bir şekilde yönetiyor.

chrisjudge

İyi düşünülmüş ve çapraz referanslıdır. Bu kitabı Obama'ya oy veren herkese tavsiye ederim.

chrisjudge

Dizide harika 1. hikaye. Karakterleri ve ayarı ekledi. Daisy çok eğlenceli ve normal bir kız.

chrisjudge

Keşke bu 3.5 vermek isterdim çünkü 3 biraz düşük, ama 4 çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Kitapta tartışılan tüm Durer çizimlerinin gerçek olmadığı için biraz üzüldüm! Ama antropomorfize edilmiş bir böcek hakkında şirin bir hikayeydi ve kalbimde antropomorfize edilmiş böcekler için bir yer bulduğumdan (bkz. Bazen böceklerin piknik engelli piknik yapmak ya da kamp yapmak gibi biraz üstte olduğunu düşündüm.

chrisjudge

Short and (not so) sweet. Made me think a little more critically about the line between security (or at least the sensation of security) and liberty.

chrisjudge

I read kafka about a month after finishing wind up bird chronicle. to be honest, while i greatly enjoyed kafka, i enjoyed wind up bird more. the sexuality in kafka is slightly in your face, almost to the point that its excessive (though as a 15 year old boy, that is life). i did enjoy the duel points of view that the story sets up between kafka and nakata. it made the novel has a whole feel like a piece of yarn with dueling threads twining around each other to make a single string. the book incorporates a sense of the fantastic that is fantastic enough, but not so much that it feels over the top. strange things happen, but in the context of the story, but they don't feel so bizarre. its a solid read (quick actually) and definitely a recommendation.