alines

Aline Santiago Santiago itibaren Stoke, QC J0B, Kanada itibaren Stoke, QC J0B, Kanada

Okuyucu Aline Santiago Santiago itibaren Stoke, QC J0B, Kanada

Aline Santiago Santiago itibaren Stoke, QC J0B, Kanada

alines

Bu Stephen King'in en iyi ihtimalle korkunç evreni. Gerçek dünya ve doğaüstü dünya kıtlığının, diğer modern yazarların okuyucunun tam gücüne gelmesinden daha iyi yaptığını iddia ediyorum. Neden sadece Kral'ın beni - kitaplarından çıkarılan - gülünç olarak alay edeceğim olayların inanılırlığı konusunda gerçekten ikna edebildiğini bilmiyorum, ama orada önemli yeteneğini düşündüğüm şey yatıyor. Çağdaş korku yazarlarının çoğunu okumayı bıraktım, çünkü beni yanlarında taşımazlar; beni, gerçekleşen şeyleri kabul edebilmem için kurmuyorlar; o kadar çok şiddete ve kanıta odaklanıyorlar ki en önemli olan HİKAYE getirmiyorlar. Bir kelime oyunu var ve bu sadece bir kelime oyunu - ama bu romanı henüz okumamış diğer Kral hayranları için bir arsa spoiler olacağından korkmak için bu incelemeye koymayacağım. Oh, ve bence bu genel olarak LISEY'S STORY'dan daha iyi.

alines

İnsan formuna dönüşen ve gangsterden işadamıya politikacıya giden bir hamamböceği (ve onun tavuk adamı Mite) hakkında inanılmaz bir hikaye; (Mite anlattığında) Damon Runyon diyalogunda anlattı. Hamamböceği güzel doğal geçmişi. Tyler Knox beklemede. suç yazarı William Lasher.

alines

Bu kitap sadeliği açısından etkileyici. Jamie, suistimalin her zaman fiziksel olmadığı noktasını yönlendirir ve zihinsel ve duygusal istismardan kurtulmak için gereken inanılmaz gücü tanımlar.

alines

A nice tale of family secrets but ultimately forgettable