hiivaylo

Ivaylo Hristov Hristov itibaren Tapsidih, Jharkhand 815314, Hindistan itibaren Tapsidih, Jharkhand 815314, Hindistan

Okuyucu Ivaylo Hristov Hristov itibaren Tapsidih, Jharkhand 815314, Hindistan

Ivaylo Hristov Hristov itibaren Tapsidih, Jharkhand 815314, Hindistan

hiivaylo

Translating...

hiivaylo

Lisede Fransızca dersi için Fransızca okudum ve sonra doğru anladın mı diye görmek için İngilizce okudum ... İngilizce'de çok daha iyiydi, çünkü felsefi mesajı daha iyi anlayabiliyorsunuz. Herkes bu kitabı okumalı! BU MÜKEMMEL!!!

hiivaylo

Cambridge Companion serilerinin çoğunda olduğu gibi, bu kılavuz Eliot çalışmalarının çeşitli eğilimlerinin yanı sıra mevcut ilgi alanlarının bazı önerileri için mükemmel bir giriş sunar.

hiivaylo

Bu kitabı kapaktan sonuna kadar seviyorum. Bu kitap hayatımla çok ilgili.

hiivaylo

Çok yararlı bilgiler vermenin yanı sıra gerçek bir göz açıcıdır. Kitabın arkasında listelenen bazı bağlantıları takip ettim ve sadece SEVDİĞİM BÜYÜK yeni müzikler buldum. David Caberello, Gnomusy .. şuna bir bak!

hiivaylo

this book, along with First They Killed My Father, by loung ung, had a profound impact on me personally. (it is essential to read the other one first.) this two books gave shape and form and more importantly faces and names to a piece of history that i previously only given a cursory glance. these two books have hooked my heart and given me a deep love and interest in cambodia. her startling honesty and vulnerability is absolutely commendable and her story is critical for all of us to hear. i gave this book four stars only because it doesn't stand alone as well. together i would give them a five and strongly encourage anyone who has read the first to read this also. it gives a good picture of the psychological and political aftermath of atrocity which we hear about less frequently.