kevinsebastien

Kevin SEBASTIEN SEBASTIEN itibaren Tepecik Köyü, 25900 Tepecik Köyü/İspir/Erzurum, Türkiye itibaren Tepecik Köyü, 25900 Tepecik Köyü/İspir/Erzurum, Türkiye

Okuyucu Kevin SEBASTIEN SEBASTIEN itibaren Tepecik Köyü, 25900 Tepecik Köyü/İspir/Erzurum, Türkiye

Kevin SEBASTIEN SEBASTIEN itibaren Tepecik Köyü, 25900 Tepecik Köyü/İspir/Erzurum, Türkiye

kevinsebastien

Bu harika bir romandı ... yıkamadım. Karakterleri ve yazarın tüm durumları nasıl birbirine bağladığını sevdim. Harika bir hafta sonu okumak. Etkileşimli doğum konusu her zaman beni ilgilendiren bir şey olmuştur, çünkü beş çocuğum olmadan önce atalarımın arka planını bilmiyordum. Her zaman bir şeyin yanlış olacağına veya bebeğimin farklı bir milliyetten olabileceğine dair bir korku vardı. Bu kadar önemli değil, o zamanlar kocam beni sürekli işlerle suçlamaktı. Buradaki hikaye çizgisinin benim için ilişkisi kolaydı ve olanlardan tamamen emildim! Aileleri hakkında söylendikleri aniden bir yanılsama veya akrabalarından doğrudan yalan olarak bilinirse nasıl tepki verebileceklerini merak eden herkes, bu hikayenin tadını çıkaracaksınız. Bu bir tür gizem gibiydi. Sonunda, sevgiden dönüştüğümü hissettim ve bu yazarın bana verdiği macerayı takdir ettim. Bunu kaçırmak istemeyeceksiniz ... harika bir okuma! Kendiniz hakkında, düşünmenizin bir parçası olduğunu bilmediğiniz bir şey bile öğrenebilirsiniz. Hepimiz daha koşulsuz sevmeyi öğrenebiliriz ... (-: Bu romanı kesinlikle tavsiye ederim !!!!!

kevinsebastien

Bu kitabı bitirmedim. Sıkıldım. Okuduğum bazı iyi değerlendirmeleri yüksek umutları vardı ama sadece çok ... doğrusal. Ana karakterler ilerledi, tekrar tekrar belaya girdi ve tekrar tekrar kurtarılacaktı, vs. Bu konuda hiçbir şey derin ya da gerçek değildi. Bunun bir fantastik roman olduğunu biliyorum, ancak karakterlere biraz gerçek olabilirdi. Ana karakterle hiçbir bağ hissetmedim. Ona ne olduğu umrumda bile değildi.

kevinsebastien

Probably my favorite novel read this year.