sungone101b3d8

itibaren Pindra, Bihar 841408, Hindistan itibaren Pindra, Bihar 841408, Hindistan

Okuyucu itibaren Pindra, Bihar 841408, Hindistan

itibaren Pindra, Bihar 841408, Hindistan

sungone101b3d8

Bu kitabı çok sevdim! Santos'un ilk romanı Loved Walked In'i sevdim ve bu da harikaydı. 36 saat içinde bitirdim. Ben çalışmak zorunda olmasaydı er olurdu! Yazma sadece mükemmel ve hikaye gerçekten eğlenceli anlatıyor. Ben sadece yeni bir alana taşınmış, sadece bir ev satın aldı, ya da yakın arkadaşlarım herhangi birine tavsiye ederim. Bu gerçekten hoşuma gitti. Bir sonraki kitabı için sabırsızlanıyorum!

sungone101b3d8

Biraz pislik gibi hissediyorum çünkü ben litle olduğumda hep "OH MAN I PRECOCIOUS I GONNA SKIP ROALD DAHL VE JUMP STRAIGHT STEPHEN KING TÜM ZAMAN OKUMA İÇİN, yani şimdi otuz (neredeyse otuz) ETKİLİ OLARAK) ve daha önce hiç okumamıştı. Oda arkadaşım bana kütüphaneden onun tarafından bir şey almasını istedi ve bunu "Matilda'sın çünkü beğeneceksin" gibi geri getirdi. Ben sadece onlarla lanet olduğunu onlara gerçekten söylemeden insanlarla sikikleri gibi. Mükemmel!

sungone101b3d8

Lisede nefret ettiğiniz her motivasyonel konuşma, yazarın okuyucularının nasıl tepki vermesini istediğine dair hikayeye gerçekçi olmayan bir şekilde tepki veren kurgusal yetişkin dinleyicilerin ek bir bonusu olan bir kitap için acıklı bir bahane haline geldi. Her kurgusal tepki bölümünü okuduktan sonra hafif bir hakaret hissettim. Konuşma içinde iyi bir mesaj, ancak mümkün olan en kısa şekilde söylendi.