nataliagiacomino

Natalia Giacomino Giacomino itibaren Mendori, Madhya Pradesh, Hindistan itibaren Mendori, Madhya Pradesh, Hindistan

Okuyucu Natalia Giacomino Giacomino itibaren Mendori, Madhya Pradesh, Hindistan

Natalia Giacomino Giacomino itibaren Mendori, Madhya Pradesh, Hindistan

nataliagiacomino

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Levon Helm, zavallı çocukluğundan Türkiye Scratch, Arkansas'daki küçük bir çiftlikte The Band ile oynadığı 1960'ların / 70'lerin müzik sahnesinin parlak ışıklarına ve Bob Dylan'a kadar oldukça macera yaşadı. Kanada ve ABD'deki küçük kulüplerde oynayan ve sonunda The Band'taki arkadaşlarıyla Bob Dylan'ın grubu olarak büyük hale gelen yolda hayatını anlatıyor. Dylan ve The Band, "Big Pink" adını verdikleri bir evde yaşarken "Basement Tapes" i kaydettiklerinde Woodstock NY'da yaşayan yılları anlatıyor. İlk grup lideri Ronnie Hawkins'in folksee sözleriyle ilgili anılarını çok beğendim. Ronnie oldukça karakterdi. Kitabı okuduysanız DVD "Son Vals" kira emin olun. The Band'in son konseri hakkında bir Martin Scorsese belgeseli.

nataliagiacomino

I like sports writers who write well and make interesting and pointed observations about life. John Gierach does each of these.

nataliagiacomino

The books in this series just get better and better! There were so many things going on throughout the story, that I just couldn't put it down. It culminated in quite the ending! I can't wait for the next book!