chillypho

Chilly Phoeung Phoeung itibaren Belhatthi, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Belhatthi, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Chilly Phoeung Phoeung itibaren Belhatthi, Uttar Pradesh, Hindistan

Chilly Phoeung Phoeung itibaren Belhatthi, Uttar Pradesh, Hindistan

chillypho

Swagger en sevdiğim edebi karakterlerden biri - 64 yaşında bile harika. Bir sonraki kitapta da daha fazla Ray Cruz bekliyorum. Hunter'la olan tek sorunum daha fazla yazmaması.

chillypho

Kitap çiğ ve cesurdu ve Dubus'un yazı stilini çok sevdim. Bununla birlikte, olduğu ve olduğu türden nefret ediyorum - gençliklerine kadar uykulu, itaatkâr, korkmuş, korkakça küçük bir telaş oldu ama sonra halterle kapıldı ve öfkeli, öfkeli ve şiddetli hale geldi hafif algılandı. Orta yaşlı bir yetişkin olarak bile, şiddet ve kavga etme dürtüsünü bastırmak zorunda kaldı, ama en azından dersini öğreniyor gibiydi.

chillypho

Bu kitabı sevdim! Küçük bir Fransa, küçük bir tarih, küçük bir eylem ve tabii ki küçük bir aşk hikayesi var. Kafası karışmadan, aynı yerde (Perigord Mağaraları) üç farklı zamanda (M.Ö. 15.000, 2. Dünya Savaşı ve bugün) meydana gelen üç farklı hikayeyi anlatıyor. Hikayelerin birleştirilmesinden çok hoşlandım. Başlangıçta bu kitabı kütüphaneden ödünç aldım, ama o kadar beğendim ki kendim ve iki arkadaşım için kopya aldım.

chillypho

Bu hikayelerin schtick'i bazen biraz zayıf. Ancak tarihi kurgu romanındaki masalların çoğu merak uyandırıcı ve sevindiricidir.

chillypho

Bu güzel yazılmış cesur bir anı. Eşini kaybetme deneyimini anlatan çok az kitap var. Sevdiklerimizle geçirdiğimiz her anın tadını çıkarmak için yine başka bir zorlayıcı ifade buldum çünkü ne kadar süre kalacağımızı bilmiyoruz.

chillypho

Son zamanlarda evimde olan kendim için çok üzücü

chillypho

Bu kitap hakkında ne söyleneceğinden emin değilim, ancak NYC'yi sonsuza kadar nasıl gördüğümü değiştirdi - binaların gözünüzün köşesinde kayabileceği hissini ekledi. Jersey şehrinin güneyindeki bataklıklardan geçerken, her zaman bu kitabı düşünmeye sürüklenirim - bu hoş bir şey. Yazarın bir kemer muhafazakar olduğunu öğrendiğimde ne yapacağımı bilmiyordum. Çok garip.

chillypho

Bu kitap üç kitaptan oluşuyor, üç ayrı kitap kronolojik sırada ayarlanmış ancak sıra ile yazılmamış. Bujold'un bu üç kitap arasında bir yazar olarak nasıl ilerlediğini görmek ilginç. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu kitabı sevmeye çalıştım ama sadece kitaba giremedim. Oldukça parlak yazılmış ve bir okuyucu olarak beni meşgul eden birkaç bölüm var, ancak çoğunlukla yazı biraz hantaldı. Bu kitapla en uyumlu olan, ana karakter olan Miles'ın tüm sorunlarına nasıl çözüm bulduğu. Miles akıllı, esprili ve hızlı bir şekilde ayağa kalkarken, yazar hala çatışmasını çözmesine yardımcı olmak için yolunda son derece uygun cevaplar koyacaktır, Bujold'un kısmında bir polis gibi hissettim.

chillypho

Bu yazarın tüm kitaplarından keyif aldım. Ancak bu kadar zevk almadım. Sanırım kafa karıştırıcıydı çünkü kahramanı bir erkek ve POV hepsi ondan. Çoğu zaman, kadınlardan ne istediğini anlamadım. Unutmayın, ne düşündüğünü ve hissettiğini okuyorum. Onun isteklerini / arzularını anlayamazsam, bu kadınlar nasıl anlayabilirdi? Bu kitap, vücut modifikasyonunu kesinlikle olduğunu görebileceğim bir seviyeye taşıyor. Benlik saygısı sorunları olan düz göğüslü hangi kadın büyük doğal göğüsler istemez? Bu "Ortaklar" ın kadınlara verdiği eğitim, kitabımdaki işkenceye oldukça yakın. Ortakların her birinin kendi uzmanlık alanlarına sahip bir doktor olması biraz rahatsız edicidir. Yine de ilgi çekici bir okundu ve neler olduğunu bilmek istememi sağladı. Lady Midnight kitapları için söyleyebileceğim tek şey bu. . . her zaman beni biraz rahatsız ediyorlar çünkü yumuşak sınırlarımı zorluyor.

chillypho

en sevdiğim derlemelerden biri. bazen komik, başkalarında rahatsız. dört dörtlü ustaca.

chillypho

Hepsi bu kadar !!