jessiewilcox

Jessica Wilcox Wilcox itibaren Udaypur, Uttar Pradesh 233230, Hindistan itibaren Udaypur, Uttar Pradesh 233230, Hindistan

Okuyucu Jessica Wilcox Wilcox itibaren Udaypur, Uttar Pradesh 233230, Hindistan

Jessica Wilcox Wilcox itibaren Udaypur, Uttar Pradesh 233230, Hindistan

jessiewilcox

İlkokulda ve ortaokulda, tek başına fantastik romanlar ya da Stephen King ya da Kızıl Ejder okumadığımda böyle kitaplar bulmaya çalışıyordum.

jessiewilcox

Dairy Queen görünüşte bir yönde başlıyor ve sonra beklenmedik bir şekilde yavaşça uzaklaşıyor. Çok gerçekçi bir şekilde yazılmış olan D.J.'nin hikayesi, durumundaki birçok çiftçinin (çiftçi) ilişki kurabileceği bir hikaye olabilir. Okuyucunun kendisini tanıdığı aynı zamanda onu nasıl tanıdığını seviyorum. Dikkat etmenizi sağlayan çok sayıda küçük bükülme ve komik an var. Ortaokul için çok uygun!

jessiewilcox

19. yüzyılın ortalarında Batı'nın arka planına karşı bir şiddet hikayesi belirler. Korkunç ve romantik olmayan Yabani Demet, fantastik görüntülerle ustalıkla yazılmış ve genellikle kapsamı aşırı derecede büyük. Kitabın antagonisti olan yargıç, hesaplanmış ve kasıtlı bir yıkıcı ve boyun eğdirici olarak iyi çizilir, ancak birkaç karakter daha vardır. Bazen "işler olur, sonra daha çok şey olur, sonra ondan sonra daha çok şey olur" moduna girer.