niffe

Jeniffer Lasso Casta Lasso Casta itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jeniffer Lasso Casta Lasso Casta itibaren Texas

Jeniffer Lasso Casta Lasso Casta itibaren Texas

niffe

Bu makarna sevenler için okunması gereken bir zorunluluk olduğunu düşünüyorum. Bu kitap gerçekten gözlerimi makarnaya açtı ve potansiyel geçmiş Spagetti'yi marinara ile deneyimlememe izin verdi. Bu kitabı çoğunlukla satın aldığımı itiraf ediyorum çünkü Giada'nın kendisi bir kitap imzası yapıyordu. İmzası içeri girdiğinde, muhtemelen zarar görmemesi için tarifleri kullanmayacağımı da düşündüm. Ancak, tariflerinden birkaçını denedikten sonra imzalamayı unutmaya karar verdim. Burada gülünç derecede iyi makarna kombinasyonları var. Basit yemeklerden makarna kullanmanın daha rafine yollarına kadar her şeye sahiptir. Benim en sevdiğim "Fırında Penne" dir. Temelde Penne üzerine atılan tonlarca sebze ve peynir. Yapması oldukça kolay ve deneyen herkes saniyeler için geri döndü. Sonra "EĞER Pişmiş Makarna" var, eğer (IF) artık yemek varsa daha iyi olur! 100'den fazla farklı tarif ile kesinlikle sevdiğiniz birini bulmak zorundasınız.

niffe

çok fazla tatlılıkla karıştırılan güzel bir öfke beni sayfalara yapıştırdı. Bunu indiremedim, sonra ne olduğunu bilmek zorundaydım. kitabın sadece 'barınak' filminin bir soygunu olduğu teorisine cevaben, komplo çizgisinin yüzeysel benzerliklerle dolu olmasına rağmen, bir kitabı benzersiz kılan komplo değil. yazarın bir kitabı parlatan karakterleri, diyaloğu, iç monologları, açıklamaları almasıdır. gerçekten bu noktada bir "orijinal" plotline düşünemiyorum, hepsi yüzlerce kez yeniden kullanılmıştır. Sonuçta çok fazla kitap ve film var ve girebileceğiniz çok fazla yön var ve filmin hayranları için hiçbir suç yok, ancak bu kitap herhangi bir şekilde barınaktan kopmuşsa, iyi, bir kişi için ılık diyalog ve bir boyutlu karakterlerin nihayet böyle sevgi dolu bir dikkatle etmenin bir şansı olduğuna sevindim. filmi sevdim. iyiydi. sevimli, ama özel bir şey yok. Kitabı sevdim. beni güldürdü, bu adamlar için hissettirdi ve muhtemelen filmi tekrar izlemeyeceğim zaman kesinlikle kitabı tekrar okuyacağım :)

niffe

Eric-Emmanuel Schmitt'in en sevdiğim kitabı ve İsa'nın en sevdiğim vizyonu. 6. veya 7. yeniden okumalarımdayım. Belki daha fazla?

niffe

this book blew and was a total disappointment.