colorless7

itibaren 35037 Leonardo Da Vinci PD, İtalya itibaren 35037 Leonardo Da Vinci PD, İtalya

Okuyucu itibaren 35037 Leonardo Da Vinci PD, İtalya

itibaren 35037 Leonardo Da Vinci PD, İtalya

colorless7

Kısa öyküler zor olabilir. Çok kısa, çok uzun olabilirler, tam bir roman olmasını ya da bir nevi anlamsız olmasını dilerler. Ancak bu koleksiyon neredeyse mükemmel. Her hikaye, bittikten sonra bir süre düşünmemi sağladı, ancak tam uzunlukta romanlar olarak işe yaramazlardı. Zanaatının gerçek bir ustası.

colorless7

Nisan 2016'yı yeniden okuyun - Bunun muhtemelen 3,75 yıldız gibi olduğunu mu hissediyorum? Başlangıçta Ağustos 2011 okumak (yorum yok) - 4 yıldız Kısa notlar / yeniden okuma incelemesi: Kitap # 3 serisi 2011 yılında ilk kez etrafında kalktım, bu yüzden ben bu yeniden okuyarak umuyordum oldu devam edin ve dizide daha fazla okuyun, çünkü daha sonraki bazılarının daha iyi olduğu söylendi ... artı bunların ilk seferinde gerçekten iyi olduğunu hatırladım. Ne yazık ki, şimdilik sadece 3. Kitap'a ulaşmayı başardım. Sanırım hala eğlenceli olmasına rağmen muhtemelen ilk kez o kadar çok zevk almıyorum ve büyük olasılıkla bir noktada onlarla devam edeceğim. Kitap # 1 kurtadam odaklı ve Kitap # 2 vampir odaklıyken, Kitap # 3 fae dünyasında bir gizem etrafında dönüyor gibi görünüyor. Tüm bu farklı yönleri görmek oldukça iyidir, çünkü dünya fikrini ve farklı insan gruplarını oldukça iyi inşa eder. Bence bu son iki kitapla aynı problemlerden bazılarına sahip ... Çok yavaş bir başlangıç ve çok fazla şey var ama geriye dönüp baktığınızda aslında kitabın büyük bir kısmında pek bir şey olmuyor. Sonra toparlanmaya başlar ve son% 20'ye kadar çok şey var. Hiçbir şeyi bozmak istemememe rağmen insanların bunda sonuna kadar gerçekleşen bazı travmatik şeyler olduğunu bilmeleri gerektiğini düşünüyorum - tetikleyiciler ve tüm bunlar. Büyük spoiler: (spoileri görüntüle) Romantizm alt grafiği bir salyangoz temposuna geçiyor ve ne yazık ki, en sonunda olaylarda hissedilmesi gereken memnuniyet, hala olanlardan hasta olduğum gerçeğiyle tamamen gölgede bırakılıyor. daha önce olmuştu. İnsanların şeylerle farklı şekillerde başa çıktıklarını biliyorum ve Mercy çoğunlukla şeyleri görmezden gelmeyi seviyor gibi görünüyor, ama (spoiler görüntüle) Ben bir okuyucu olarak bu anı takdir etmeye hazır değildim. Ayrıca - karartmak? Gerçekten mi? Tüm bu bekleyişlerden sonra ne elde ediyoruz? Kahretsin! Oh ve bu konuda Stefan ya da vampirlerden hiçbir şey duymuyoruz ... ve ben onları özledim!

colorless7

Batının doğu pozisyonunu gözden geçiren ve konuya efsanevi bir boyut veren çok hafif bir kitap.Yazar çok fazla şey eklemedi, birçok alıntıdan memnun oldu ve doğuların spektrumları ile aldıkları pozisyonlar hakkında bazı yorumlar yorumlamaya çalıştı.

colorless7

Ever seen Firefly? - very similar yet great fun in it's own right.

colorless7

The First Book That I Loved It