jeysonlopez

Jeyson Lopez Lopez itibaren Sparkford, Yeovil, Somerset BA22 7LA, İngiltere itibaren Sparkford, Yeovil, Somerset BA22 7LA, İngiltere

Okuyucu Jeyson Lopez Lopez itibaren Sparkford, Yeovil, Somerset BA22 7LA, İngiltere

Jeyson Lopez Lopez itibaren Sparkford, Yeovil, Somerset BA22 7LA, İngiltere

jeysonlopez

Kitle katili hikayesini, chicago dünya fuarının inşasıyla iç içe geçirme fikrinin çok zekice olduğunu düşündüm. Fuarla ilgili bazı bölümler biraz sıkıcı olsa da (holmes hakkındaki ürpertici bölümlerle karşılaştırıldığında) tarihi gerçekler harika ... dönme dolap ve rendelenmiş buğdayın oluşturulması gibi.

jeysonlopez

Bu web sitesinde bu kitaba 3 yıldızdan daha yüksek bir şey veren insanlar olduğuna inanamıyorum. Benim için şaşırtıcı. Ironi zirvesinde. Bu kitabı 16 yaşımda okudum, sadece İlluminati / Satanism / Orwellian Dystopia fad. Dürüst? Bu kitap, ne kadar eğlendiğime rağmen, paranoyama girdi. 20 yaşındayım ve yardım edemiyorum ama bu çöpü boşa harcadığım saatler boyunca kendimi facepalm. Burada olan, gazetecilik ve TV sunumunda arka planı olan birisinin olması, bu yüzden elbette ikna edici, kendine güvenen ve inançlarını desteklemek için "kaynak" varsayması olacak. Kaynakları ters virgüllere koydum çünkü neredeyse Icke'nin "önyargı" veya "tarafsızlık" gibi bir şey duymamış gibi. Gerçeğe sahip olduğunu iddia ediyor, ama aynı zamanda akıllıca inkar ediyor. Buradaki fark, hiçbir zaman farklı görüşler veya bakış açıları için hiçbir boşluğa sahip olmaması, bu materyali bir tür göksel uzman gibi sanki gerçek olarak sunuyor. Muhtemelen kötü bir tartışma yapardı. Adamın çocukluğundan beri psikolojik sorunları ve sosyalleşmeyle ilgili zorlukları vardı. Hayatta çok başarısız oldu, aslında kazandı. Takdire şayan bir hayal gücü var, size söyleyeceğim. Çizgi roman takıntısı olan dokuz yaşında bir çocuk gibi. Saygın bir akademik geçmişi, tüm konuşması ve hiçbir eylemi yok. Kimsenin onu nasıl ciddiye alabileceğini anlamıyorum. Shroom'larda çok saf veya yüksek olmalısın. Teorileri keşfetmek eğlenceli olsa da, hepsi bu. Görüşler, tutkulu paranoya tarafından körüklenen inançlar herkesin seni almaya geldiği. En üzücü yanı, elitlere bu süper korkak dünya dışı havayı nasıl vermesi gerektiğidir. Hayýr. Onlar sosyopat. Onlar insan. Bunun işlenmesi zor olduğunu anlıyorum - insan zulmünün ve bencilliğin derinliği. Ama bu tamamen bir beyin olayı. Bunun farkında olduğundan emin değilim. Bu kitap mutlu ve olumlu değil, manevi bile değil. Korku ve sahte bilimden başka bir şey değil. Yazar, bugün insanlığın karşılaştığı sorunlara çözüm ya da alternatif sunmuyor (“sadece gerçek benli ol!” Diyor), bu nedenle bu kitabın buna bir değeri yoktur. Boşanmış orta yaşlı bir erkeğin yarı çılgın acı öfkelerinden başka bir şey yok, var olmayan bağlantı noktalarına takıntılıydı. Tehlikeli bir şekilde ikna edicidir, Hitler'in tutkulu bir hatip olduğu gibi, ancak yeterince algılanırsanız, bu kitabın gerçekten olduğu ayrıntılı kurguyu ve zihninizde çimlenebileceği zehirli ideolojileri fark etmeye başlayacaksınız. Bunun dışında ve bu muhtemelen alakasız, ama ben de onun titreşimlerini sevmiyorum. Soğuk, gergin, düzensizler. Bir elektrik akımı spazmı gibi. Sevdiğini yapan mutlu bir adam gibi görünmüyor. Neredeyse hayatı buna bağlı. Kesinlikle bir tür sağlıksız psikolojik şey. Her neyse. Eğer bütünüyle insan uygarlığı hakkında ümitsizseniz ve "X-Files" adlı TV şovunu beğeniyorsanız, bu kitap tam size göre :)

jeysonlopez

Bu kitabı sevdim mi? Hayır, ama gerçekten adil olmak, 4 yıldız derecelendirmesini hak ediyor, bu dizideki on kitapla Lara Adrian'ın yazısının ne kadar büyüdüğü çok açık. Şüphesiz, bu dizi için bugüne kadar yazdığı en iyi kitap, mükemmel değil ve benim favorim değil. Ana yay için çok fazla gelişme var, önemli sorunları bitiriyor ve daha fazla sorun çıkması için çeşitli diğer kapıları açıyor. Ayrıca çok iyi düşünülmüş bir komplo var, iyi yazılmış ve Adrian bölümler boyunca bakış açılarını değiştiren mükemmel bir iş yaptı. Aksiyon hala önemli ölçüde eksik olsa da, manzarayı tanımlamakta da çok daha iyi. Neden sevmedim? Bazı noktalarda çok sevimsiz, Chase şimdiye kadar benim en sevdiğim kahraman değildi ve son benim için çok "X-men ilham" (görünüm spoiler)). Tavia harika bir karakter, çok akıllı, güçlü ve harika bir kişiliğe sahip, ortalanmış ve stres altında nasıl ele alınacağını biliyor, bu da Adrian'ın son sahnelerden birini yazarken ne düşündüğünü merak ediyor ((spoiler)). Chase'le ilgili daha fazla sorunum vardı, suçu bir zamanlar ona daha fazla derinlik verdi ama her şeyin ele alınış şekli bence çok kolaydı (aşk her şeyi fethetti). Ayrıca, çoğu yazar inatçılığı aptal maço saldırganlığı ile karıştırır ve Chase kesinlikle Lucan'ın yanı sıra ikincisinden de muzdariptir. Bu kitapta midesi zordu. Onun için ciddi bir Breed PMS vakası gibiydi. Birisi, Tarikattaki adamın kendilerini çok ciddiye aldığını söyleyerek okudum ve hemfikirim, her şey onlar için çok gergin ve ağır, bu da benim için biraz sıkıcı ve biraz aptalca. Çoğunlukla, tahmin edilebilir ve çok kolaydı, ancak yine de bu yayı kapatmak, tüm ana problemleri çözmek, ancak okuyucunun bu karakterlerin geleceği konusundaki merakını arttırmak için ne olacağı konusunda birkaç soru bırakarak harika bir iş yaptı.

jeysonlopez

Alice in Wonderland this certainly wasn't. I had read somewhere that this book was based in some fact about the real life muse for Lewis Carroll's story, but this is a fictional book that reads very much like non-fiction. A trippy adventure in an entirely different way from Wonderland, Alice I Have Been takes you "down the rabbit hole" (so to speak), of Alice Hargrave's life as a young child and up through her eventual death. The reader feels how deeply Ms. Hargrave battled to shake the image of "the little girl" throughout her entire life. Overall, this was a sad book to read. If you don't mind having your childhood images of the inspiration of Wonderland shattered, its a good book for you. I'm glad I read it, I wish I had been prepared more for the "creepiness" of Carroll's character.

jeysonlopez

Rebecca Fraser's writing was well-researched and readable. She had the benefit of abundant scholarly research on the topic, and she made it clear and understandable. She traced all the family's lives with the updated knowledge of what we know today vs. what was known then.