aspecht

Alexandra Specht Specht itibaren 00061 Albucceto RM, İtalya itibaren 00061 Albucceto RM, İtalya

Okuyucu Alexandra Specht Specht itibaren 00061 Albucceto RM, İtalya

Alexandra Specht Specht itibaren 00061 Albucceto RM, İtalya

aspecht

Sanırım bu farenin yanı sıra kovuşturmaya şahitlik ettiğim bu kitap, benim en sevdiğim Christie gizemlerinden ikisini içeriyor. Mousetrap, şimdi okuduğumda klasik Christie'dir ve bu nedenle Christie'nin hacmini tüketen biri için biraz tahmin edilebilir - yine de mükemmel şekilde yürütülen en iyi kimin yaptığı formüllerinden biridir. Diğer taraftan, Savcılık'a şahitlik etmek en iyi sürpriz sonlarından biridir. Mümkünse, Marlene Dietrich'e bakan filmi izleyin - harika.

aspecht

Bu kitap benim için büyük bir paradigma değişikliğine ilham verdi. Okuduktan kısa bir süre sonra, akupunktur okuluna kaydoldum ve hayat aynı değildi, asla aynı olmayacak. Bu kitabı çok önemli hatırlatması için sık sık yeniden okumalıyım: Şiddetsizlik işe yarayabilir ve dünyayı değiştirmek için çalışmalı ve çalışmalı ... ama biz de çalışmalıyız ... kendimizi ve başkalarını iyileştirmeliyiz. Bu kitabı tavsiye ederim.

aspecht

I thought Palestine was great, and hoped that I would be able to learn something about the Bosnian conflict (war?). I was not disappointed.

aspecht

Sophie Edwards is doing just fine, until a strange-yet oddly familiar-man rides into her life, insisting on rescuing her and her four daughters. Can she find a way to love a headstrong mountain man? When Clay McClellan discovers his brother has been murdered, he's bent on finding the killers and seeing them properly hung. But first his Christian duty demands that he marry his sister-in-law. After all, Sophie needs someone to protect her - right? Faith and love help unruly wed newlyweds find common ground and a chance at love on the Texas frontier.