lamiehakunduh

Lamieha Kunduh Kunduh itibaren Fomino, Moskovskaya oblast', Rusya, 142825 itibaren Fomino, Moskovskaya oblast', Rusya, 142825

Okuyucu Lamieha Kunduh Kunduh itibaren Fomino, Moskovskaya oblast', Rusya, 142825

Lamieha Kunduh Kunduh itibaren Fomino, Moskovskaya oblast', Rusya, 142825

lamiehakunduh

acı verici ana karakterler bunu benim için şımarttı.

lamiehakunduh

Ağır bir kitaptan sonra bir kabartmak okudu, bu hile yaptı. Lulu Dark ve Vampire Slayer Buffy arasındaki bir haç gibi. Sosyal hayatını önemseyen ve rüya çocuğunu takmak isteyen ama aynı zamanda doğaüstü gizemi yetişkinlerin yardımı olmadan çözmek isteyen saf, masum genç dedektif. Çok kabarık veya aptal değildi, ama tam olarak derin değildi. Karakterler bu tür bir hikaye için yeterince geliştirildi. Biraz şüphe, biraz romantizm, bazı moda, bazı vampirizm, bazı kötü saç modelleri ve bir cehennem var, ama gerçekten korkunç bir şey yok.

lamiehakunduh

George Porter Dillman ve Genevieve Masefield gemi gizemlerini içeren dizide sekizinci sırada. 1910 yılında kurulan gemi yönetim kurulu dedektiflerinin maceraları, Okyanusya'da New York'a gittikten sonra da devam ediyor. Şimdi Celtic'te İngiltere'ye dönüş yolculuğunda, ikili kendilerini İngiltere'ye gelmeden önce birinci sınıf yolcular arasında birkaç hırsızı çözmenin yanı sıra başka bir gemi tahtası katili bulmak zorunda bulurlar. Yolcular, Masefield ve Dillman arasında, ilgilenen kişiler tarafından takip edilen ve hırsızları aramak için hayatlarını tehlikeye atmak gibi olağan etkileşimler var.

lamiehakunduh

Bu diziyi çok sevdim. Sadece eğlenceli, iyi, romantik, hafif bir okuma.