black_cat_

Mariana Ivanova Ivanova itibaren Salas, Peru itibaren Salas, Peru

Okuyucu Mariana Ivanova Ivanova itibaren Salas, Peru

Mariana Ivanova Ivanova itibaren Salas, Peru

black_cat_

Bu kitabı benim kadar sevmeyi beklemiyordum. Meredith Martin Delinn, kocasının ponzi şeması nedeniyle her şeyi kaybetti. Bernie Madoff'u düşünün. Hayatta kalması, arkadaşlıkların yenilenmesi ve Nantucket'te iyileşmesi iyi bir hikaye anlatıyor. Bu yazar tarafından daha fazla okuyacağım.

black_cat_

Bu kitabı sonuna kadar beğendim. Şüpheli ve aksiyon dolu, 2 benim en sevdiğim şey. Gizemin çözülmesini bekledim, ama kitap yeni bitti. Şimdi, bunun bir dizi olduğunu ve Oliver'ın bir sonraki kitabı okumanızı istediğini anlıyorum, ama seni kancalama şeklini sevmiyorum. Çatışmanın sondan birkaç bölümü çözmesini tercih ediyorum, sonra bir sonraki taksitin çözülmesi için bir uçurumcuyla yeni bir çatışmanın ortaya çıkmasını tercih ediyorum. Hala bir sonraki kitabı okuyacak mıyım? Muhtemelen, ama daha düşük beklentilerim var.

black_cat_

*3.5 Stars* This was an unique twist in the world of vampires from two new authors. A little different and a little fun. A very fast short read. I will look forward to reading another one of their stories to see how their writing progresses over time.