azarowa

Julia Azarova Azarova itibaren Vođinci, Hırvatistan itibaren Vođinci, Hırvatistan

Okuyucu Julia Azarova Azarova itibaren Vođinci, Hırvatistan

Julia Azarova Azarova itibaren Vođinci, Hırvatistan

azarowa

Yazarın okuduğu bu sesli kitabdan çok keyif aldım, ancak kitap ilk kişide yazıldığı için gerçekten Lily oluyor. Lily Casey Smith, çoğu zaman kendi şartlarında, zor zamanlarda yaşayan güçlü bir kadındır. Herkesin isteyeceği büyükanne türüdür. Gerçeğe dayanarak, Walls kitabın kurgu olduğunu söylüyor çünkü her şeyi doğrulayamadı. Half Broke Horses, zaman ve mekanın ve bir kadının hayatının harika bir fotoğrafı. Şimdi The Glass Castle'ı tekrar okumak istediğimi hissediyorum. Half Broke Horses sadece sonuna yakın Rose Mary ve Rex'e dokunuyor.

azarowa

Bu kitap eğlenceli ama biraz zayıftı. Bu kitabın etrafındaki vızıltıların çoğunun, kitabın Çin'deki Kültür Devrimi döneminde geçtiği gerçeğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Amerikalı bir izleyici için, bunu ortam olarak kabul eden bir roman, edebi manzaraya güzel bir ektir ve romanın bu tarihsel dönemin yoksunluğuna (hem fiziksel hem de entelektüel) verdiği görünüm aydınlatıcıdır. Ancak, kitap o kadar kısadır ki temalar asla tam olarak çizilmez. Bu yazar tarafından başka bir şey okumadım, ama umarım bundan sonra ne olursa olsun daha büyük bir ısırık alırız.

azarowa

** spoiler uyarısı ** On the Edge, Kallysten’in Paranormal Erotica Series, On the Edge'deki birinci kitaptır. Bu kitabın harika bir hikayesi, yazımı ve HOT seks sahneleri var. Kesinlikle Top Erotica Listesinde bir kaleci. Kitap, gece kulübünden sonra adlandırıldı ve sahibi ve yöneticisi bir insan olan Brett. Kız arkadaşı, denilmekten nefret etmesine rağmen, Lisa (Elisabeth) adlı bir vampir. İkisi bir yıldır birlikte ve çok mutlular. (spoileri görüntüle)

azarowa

Bir katilin zihnine bir bakış mı arıyorsunuz? Bu senin kitabın. Truman Capote aslında In Cold Blood ile ilk yaratıcı olmayan kurgusal kitabı yazdı ve burada uzak bir Kansas çiftliğinde yaşayan bir ailenin ölümlerini yeniden hayal etti. Polis, kasaba üyeleri ve katillerle yaptığı röportajlara dayanarak, Capote sözde güvenli ve huzurlu Midwest'i sallayan ünlü cinayet davasını ustaca kaydediyor. Capote katilleri canavar olarak değil, korkunç, telafisi mümkün olmayan kararlar veren insanlar olarak sunduğundan ölüm cezasının ahlakına da büyük bir bakış.

azarowa

These books just keep getting better and better can't wait till the movie comes out

azarowa

Add this one to the growing list of remarkable books about the Holocaust. This chilling fable is about a young nine year old boy named Bruno who is the son of the Nazi Commandant of Auchswitz. He can look out his window and see the concentration camp, but he doesn’t understand what it is. He imagines that it is some kind of strange town filled with people wearing striped pajamas. One day, he meets Shmuel, a nine year old boy who lives on the other side of the barbed wire. They become friends and meet regularly. Bruno invites Shmuel to visit on his side, but Shmuel is afraid of the cruel guards and the punishment that awaits if he gets caught. So Bruno asks Shmuel if he can visit where Shmuel lives. Once on the other side, Bruno arrives at the camp just as a group of prisoners is being lined up to be taken to the “showers,” where they will all be gassed.