sidafacai

Donghui Li Li itibaren Bérengeville-la-Campagne, Fransa itibaren Bérengeville-la-Campagne, Fransa

Okuyucu Donghui Li Li itibaren Bérengeville-la-Campagne, Fransa

Donghui Li Li itibaren Bérengeville-la-Campagne, Fransa

sidafacai

Çok iyi yazılmış gerçek bir suç kitabı. Gerçekte olanlardan her zaman üzülüyorum, ancak villusları oldukları gibi anlayan şeyi anlamama yardımcı olmak için bu türü okumaktan zevk alıyorum.

sidafacai

Bu bir 'meh' serisiyle biten bir 'meh' idi. İlk kitap bazı arsa delikleri ile oldukça iyi, ama bu son kitap sadece heyecan verici değildi. Tabii, üstesinden gelmek için son bir engel vardı ve bunların hepsi, ama gerçekten onun tarafından taşınan değildi. Kitapta romantizm Tamam, ama gerçekten beni emen hiçbir şey. Sevindim bitti, iyi bir okuma, ama şaşırtıcı bir şey oldu.

sidafacai

Una gran historia y un gran aprendizaje

sidafacai

A wonderfully written story about a 14 year old girl named Susie who is murdered. The story is told in her words as she watches from Heaven. She watches her family and friends and how they cope with her death. I like to think that Heaven is as Susie describes it as my Mom passed away in June/02 and I hope she's watching me!

sidafacai

Ashley Bryan's cut paper designs are gorgeous. They are full of brilliant colors and the illustrations are full of movement. A great compliment to the three spirituals included in the book.