agathabezerra

Agatha Bezerra De Oliveira Bezerra De Oliveira itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Agatha Bezerra De Oliveira Bezerra De Oliveira itibaren Texas

Agatha Bezerra De Oliveira Bezerra De Oliveira itibaren Texas

agathabezerra

Translating...

agathabezerra

Bu kitap büyülü ama aynı zamanda bize çok doğru bir şey gösteriyor. Bize bazen izin vermenin gerçekten zor olduğunu gösteriyor.

agathabezerra

Bu bakire nehir serisinin en iyisi olduğunu düşündüm.

agathabezerra

Bu benim Şubat ayındaki Kitap Kulübü kitabımdı. Sadece kaçış / eğlence için okudum ve bu gizemden zevk aldım - daha yüksek puanlar alabilirdi. Yazarın açıklamalarından bazıları biraz garipti ve karakterlerinden bazılarını daha fazla geliştirmiş olsaydı daha iyi olurdu (.... İyi bir romantizmi nasıl sevdiğimi biliyorsun!), Ama onu sevdim ve tavsiye edecektim.

agathabezerra

Bazen karşılaştırıldığı Da Vinci Kodundan farklı olarak, Tarihçi kötü bir kitap değildir. Temel arsa, yirminci ve yirmi birinci yüzyıl araştırmacılarının Vlad bepe_ mirası, Wallachia'nın Kont Vlad III takma adı, hala ölümsüz formda olan Dracula takma adı ile yakalanmasıyla ilgilidir. Manzara Slovenya, Hırvatistan, Turney, Romanya ve Bulgaristan'ı (Fransa'da tuhaf bir zirveye sahip) içeriyor ve Balkanlar hakkında çok az şey bilen veya hiç bilmeyen insanlar muhtemelen bölge hakkında daha fazla bilgi edinecek kadar ilgi çekecek; ve bu kötü bir şey değil. Yuvalanmış anlatılar ve abartılı romantizm oldukça tatlıdır ve şimdi tarih hakkında biraz daha fazla anladıklarını hissettirmek isteyen duygusal okuyucuya hitap edecek. Ama beni gerçekten rahatsız eden üç şey vardı. [Dönüş] [dönüş] 1) Yuvalanmış anlatılar işe yaramıyor. Bir noktada, isimsiz anlatıcı, babasının Dr Stoichev'i dinlemesini anlatan kitabını okuyor ve ortak basımını Zographou'nun Zacharias'tan Profesör Angelov ile Snagov Stefan'ın ölmekte olan sözleri üzerine çeviriyor. Yine de bu insanların hepsi oldukça benzer. Buna ek olarak, farklı anlatım düzeyleri arasındaki sıçramalar, kitabın ikinci yarısında, Kostova sanki aralarındaki yumuşak geçişlerden vazgeçmiş gibi aniden ortaya çıkıyor. Diyelim ki David Mitchell'in Bulut Atlası, bu tür şeylerin nasıl iyi bir şekilde yapılabileceğinin bir modeli. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, anlatı çizgilerinin çoğunun birleştiği doruk kafası karışık ve etkisizdir. [Dönüş] [dönüş] 2) Balkanoloji. Muhtemelen çok azı bu konuda olduğum kadar rahatsız olacak, ama gerçekten neden Ljubljana'yı "Emona" olarak gizleyelim? Okuyucular yazımla baş edemeyecek kadar kalın mı? Ve "bepe_" ve Macarca ve Türkçe aksanlarda ısrar eden birçok sayfadan sonra, neden T