belemir

Belemir Ko Ko itibaren Nowe Dąbie, Polonya itibaren Nowe Dąbie, Polonya

Okuyucu Belemir Ko Ko itibaren Nowe Dąbie, Polonya

Belemir Ko Ko itibaren Nowe Dąbie, Polonya

belemir

Güçlü bir kitap, Pod'dan daha çok CoS damarında. Eğer ilk birkaç bölümü geçebilirseniz. Lini, romanın geri kalanını bile etkilemeyen bir şeyi hızlandırmak için karakterine tamamen karşı hareket ediyor. Normalde Perin ve Faile ile bitleri seviyorum ama Ürdün orada olması gerekmeyen yeni arsa çizgileri atıyor ve romanın geri kalanı için tekrar dokunulmamış gibi görünüyordu. Faile'nin romanın kısa kısmı, tüm bu komplo çizgisinin en iyi bölümüdür. Bir diğer önemli konu da Deniz Halkı. Kimse onları umursamıyor. Farketmezler ve yine de sayfalarının sinir bozucu sinir bozucu olduğunu ve diğer herkesin ondan kaçmasına izin verdiğini görürüz. Bu iki noktayı geçtikten sonra kitap harika. Mat ve Rand'a güçlü bir odaklanma ve destansı bir finale yol açan bazı büyük arsa çizgileri meyveye getiriyor.

belemir

Kısa hikayelerini çok sevdim. Bu harika, hızlı bir okuma oldu. Yazılarıyla canlı resim çizmenin eşsiz bir yolu var. Mükemmel metro kitabı.

belemir

Bu kitabın ilk yarısını üç kez okudum. Durmam için iyi bir nedenim yok.

belemir

Anlatıcı, Asperger Sendromu / otizm spektrumuna sahip 15 yaşında bir çocuk ve çocuk tarafından anlatılan kitap ilginç kılan şeydi ve yazarın onu yakalama şekli oldukça etkileyiciydi, ancak bazı noktalarda olduğu gibi hissettim abartılı. Hikayeyi çocukça ve biraz sıkıcı bulduğum zamanlar vardı, ama sonuçta okumaktan zevk aldım ve birkaç gün içinde bitirdim.