thakurkrisfb78

Krishna Thakur Thakur itibaren 15685 Soutelo, A Coruña, İspanya itibaren 15685 Soutelo, A Coruña, İspanya

Okuyucu Krishna Thakur Thakur itibaren 15685 Soutelo, A Coruña, İspanya

Krishna Thakur Thakur itibaren 15685 Soutelo, A Coruña, İspanya

thakurkrisfb78

Reformasyonun bazı önemli teolojik vurgularını izleyen ve şu andaki evrimsel iklimde düzeltici önerebilecekleri bazı yollar çizen yararlı bir küçük kitap. Trueman'ın Luther'in haç teolojisine yaptığı muameleyi ve enkarnasyonun Luther'in teolojisine merkeziyetini ortaya çıkardığına dair gözlemini özellikle faydalı buldum. Ayrıca, son bölümdeki güvence meselesinin sadece ağır bilinçli olanları rahatlatmakla kalmayıp, aynı zamanda Hristiyan yaşamının bütünlüğü için bir temel oluşturduğu konusundaki noktası iyice kabul edildi.

thakurkrisfb78

Hem Ben hem de ben bunu okuduk ve bize tükenip bir tavuk almak istedik. İlk başta onun titizlikle durgunluk yapısından dolayı rahatsız olmuştum ama içeriği düşünce için yiyecek.

thakurkrisfb78

McCarthy böyle açıklayıcı bir yazardır - “erkek, oğlanın yaşadığı gri, boş, dehşet verici dünya,“ kınama, uzak üreme, erkeklerin ürkütücü kabukları, isyan, dilen güneş ışığı vb. ”Gibi ifadelerle canlanır. İnsanların bu dünyadaki koşulları korkunçtur (yamyam değilsen), ama cennete teşekkür et, umut verici bir notla sona erdi. Yalnız kalmak bir kabus gibi yaşamak olurdu. İsimsiz adam ve oğlu arasındaki ilişki içten içe eriyor ve her birinin yapabileceği tek şeydi. İronik olan şey, güneşin asla küllerden çıkmadığı ölü, kül kaplı toprakta yaşamak istememeleriydi, ama birbirlerinden dolayı yaşamak ve hayatta kalmak için savaşıyorlardı.

thakurkrisfb78

SOOOOOO BORING !!!!!!!!! Okumaya bile zahmet etme. Korkunç.

thakurkrisfb78

Translating...

thakurkrisfb78

beni çok etkiledi ve kafama bilim-kurgu tohumları dikti ...

thakurkrisfb78

Neden kimse bu kitap hakkında konuşmuyor?!?!?! Bunun bir süre önce (2007) ortaya çıktığını ve Deborah Ellis'in bazı çevrelerde ünlü olduğunu, ancak diğerlerinde olmadığını fark ettim, ancak bu unvanın neden daha fazla tanıtım ve tanınma almadığını bilmiyorum. Bu kitap inanılmaz. Ellis ve Walters (kitabı birlikte yazdılar), zaman zaman sizi rahatsız edebilecek, ancak kendi stereotiplerimiz ve önyargılarımız hakkında şeker kaplama yapmayan bir şekilde düşünmenizi ve sorular sormanızı sağlayan inanılmaz ilgi çekici ve düşündürücü bir roman oluşturdular. yine de sizi umutlu ve iyimser hissetmenizi sağlar. Hikaye iki alternatif bakış açısıyla anlatılıyor. Jay, İslam hakkında sınırlı bir anlayışa sahip ve hoşgörülü (ırkçı olmayan) bir kişi olduğunu düşünen beyaz bir lise futbolcusu çünkü çeşitli kültürlerden arkadaşları var. Haroon, çok "normal" ve ana akım hisseden üçüncü nesil Afgan-Kanadalı, ancak ten rengi ve inancı nedeniyle çok fazla önyargı yaşıyor ve İslami bir teröristle karıştırılıyor. Çok az gösterişli veya abartılı bir dünyaya ait hikaye. İki bakış açısı dikkat çekicidir, çünkü farklıdırlar ve bu iki gencin hayatlarının ne kadar farklı olduğunu gösterirler, ancak benim için daha ilginç olan şey aslında BENZERLER'in ne olduğunu görmektir. Muhtemelen Jay ve Haroon hakkında okumaktan daha fazla karakter destekleyici kadrodan keyif aldım. Haroon'un kız kardeşi Zana, inancı için ayağa kalkmak ve kolay olmasa bile önyargıya karşı koymak için harika. Steve'i çok sevdim - karışık ırk perspektifi başka bir boyut ekledi ve Jay ile Jay'in şakalarından sonra konuştuğu bölümü kesinlikle sevdim. Nefretin neden bu kadar anlamsız olduğu konusunda "klik" haline getiren öyle yürekten ve gerçek bir andı ki. Açıkçası Kevin'i sevmedim ama onun gibi insanlar var, bu yüzden onlarla başa çıkmanın ve nefret mesajlarına dayanmanın yollarını bulmamız gerekiyor. Bayan Singh'i de sevdim (büyük bir vaaz olmasına rağmen) ve Haroon'un ebeveynlerini gerçekten sevdim. Stereotipler değildi ve göçmen (ikinci nesil) olmalarına ve Müslüman olmalarına rağmen yakın fikirli olmadıklarını ve aslında yaşam ve özgürlük konusunda çok ilerici görüşlere sahip olduklarını gösterdiler. Keşke bunun ortaokul için okumaya ihtiyaç duyulması. Keşke daha çabuk öğrenebilseydim, bu yıl daha fazla öğrencimin okuyabilmesini isterdim. Keşke bu kitap daha fazla tanıtım alsın. Birçok insanı okumayı ve kitabın size ne söylediğini düşünmeyi bırakmayı umuyorum.

thakurkrisfb78

zaman zaman şiir ve diğerleri yoğun.