soupboyseenu

Srinivasan Rajan Rajan itibaren Pijije, Kostarika itibaren Pijije, Kostarika

Okuyucu Srinivasan Rajan Rajan itibaren Pijije, Kostarika

Srinivasan Rajan Rajan itibaren Pijije, Kostarika

soupboyseenu

Ön değerlendirmeleri okuduktan sonra gibi olacağını düşündüğümden çok farklı. Karakterleri beğendim ve elbette daha fazla kitap çıkacağını biliyoruz. Her ailenin karma bir evliliğe uyum sağlamada sorun yaşadığını gösterir!

soupboyseenu

Genel hikaye harikaydı, ancak arsa, karakter gelişimi ve gramer çalışması gerekiyor.

soupboyseenu

Açlık Oyunları gerçekten iyi bir kitaptı. Bunu okumaktan gerçekten keyif aldım. Suzanne Collins çok iyi bir yazar. Kitaplarını okumayı seviyorum. Açlık Oyunları olarak adlandırılan bölgede rekabet eden 12 ilçe var. Her bölgeden bir erkek ve bir kız seçilir. Katniss Everdeen ve Petta Malark 12. bölgeden seçildi. Katniss ve Petta hayatta kalmaya çalışırken yıldız çapraz sevenler. Oyunlarda aynı bölgede bulunan iki kişinin kazanabileceğini duyuruyorlar. Katniss Petta'yı bulduğunda kötü şartlardadır ve oyunlar bitene kadar onu barınağa sokmaya ve hayatta kalmaya çalışır. Petta ve Katniss arasındaki romantizmi beğendim. "Yaklaşık üç adım atıyorum ve kendimi kollarına fırlatıyorum." Ben sevimli olduğunu düşündüm ama hala eylem ve heyecan verici parçaları vardı. Kitabın bir teması, bu dünyanın ne olduğu saçma. Bu kitabı gerçekten seviyorum, bu kitabı herkese tavsiye ederim, harika bir kitap!

soupboyseenu

Bu genç bir çocuk & temel endişeleri / uydurma ve hala kendinize & tutkularınız için gerçek mücadeleler harika bir hesap oldu. Gerçekten bu aldım sevindim - İngiliz lehçesine alışmak için biraz zaman aldı - ve İngiliz çingeneleri geldiğinde gerçekten kayboldu!

soupboyseenu

Serideki ilk kitap. Gerçekten iyi bir kitap.

soupboyseenu

Excellent stories and story telling. I learnt a lot of details about India where I will be visiting for the first time at the end of March.