felipecapura

Felipe Capura Capura itibaren Jagdishpur Purechanda, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Jagdishpur Purechanda, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Felipe Capura Capura itibaren Jagdishpur Purechanda, Uttar Pradesh, Hindistan

Felipe Capura Capura itibaren Jagdishpur Purechanda, Uttar Pradesh, Hindistan

felipecapura

Ben onu evde okurken Abby ile kullanmaya başladım. Dünyanın hikayesi, çocuklar için harika, basitleştirilmiş, ilginç bir şekilde yazılmıştır.

felipecapura

İşyerinde birinin tavsiyesi üzerine bu kitabın genişletilmiş basımını okudum. King'in diğer kitaplarından birkaçını okudum (görünüşe göre benim örneklemim onun iyi olanlarını içermiyordu) ve onun çalışmalarını hiç umursamadığımdan emindim. Bunu biraz kindarca okudum ve kazanıldım. ** hafif SPOILER UYARISI * Genişletilmiş sürüm ÇOK uzun. Uzun bir kitap okumaktan korkan bir insan değilim, ama bitirmem beklenenden daha uzun sürdü. Bununla birlikte, 1000 sayfadan fazla olduğu düşünülürse, muhtemelen onun üzerinden uçtuğumu söylemek adil olur. İlginç bir şekilde başlıyor, ancak başladığımda biraz türevli göründüğümü düşünmüş olmama rağmen - Andromeda Suşundan çok farklı değil (adil olmak gerekirse, hangisinin önce yazıldığından emin değilim). Ancak, arsa gerçekten inanılmaz bir şekilde değişiyor ve dün gece karakterleri bir yolculukta takip ettiğim hissiyle bitirdim. Gerçekten de kıyamet sonrası ve kıyamet sonrası bir dünyada neler yaşadıklarını anlayabiliyordum ki bu, King'in yazmaya başlamasıyla ilgili bir yorum. Normal yaşamdan en uzak şeye kadar hepsi inandırıcı görünüyordu. Mücadeleler gerçek görünüyordu. Karakter kusurları ve karakterlerin hataları ve mücadeleleri gerçekti. İyi iş, Bay King. Gelecekte kitaplarınızı daha fazla okuyacağım kesin.

felipecapura

I wanted to love this book as much as I loved the other ones...unfortunately, it didn't focus on any of series main characters (who were still alive). I found myself reading faster trying to get to the characters and the parts I enjoyed. Suddenly, the book ended without any real cliff hangers or resolutions. After the last chapter George Martin, writes a "To Be Continued" epilogue where he explains that he had too many characters for one book so he split it in two. He promises that in one year, he'll have a book containing the same storyline and same timeline with all the favorite characters. This epilogue was dated 2005. Martin just published the next book this year. While I'm glad I didn't have to wait 6 years, I felt like this fourth book was 60% waste. Hopefully there are more dragons and less wandering quests in the fifth installment.

felipecapura

Reading agaain A book you can always go to. I am trying out this whole new idea on how to look at life Namaste Bidalia

felipecapura

This book was a mixed one for me. The writing wasn't bad, but most of the stories didn't capture my interest. However, there were four I totally loved and felt blew the rest out of the water. Will blog more in my latest book review. Check back for a link later this week. -Nora Link to further book review: http://norabpeevy.blogspot.com/2011/0...