emjsmal5b55

Erica Maria Julia Maria Julia itibaren Bhatanwara, Madhya Pradesh 485001, Hindistan itibaren Bhatanwara, Madhya Pradesh 485001, Hindistan

Okuyucu Erica Maria Julia Maria Julia itibaren Bhatanwara, Madhya Pradesh 485001, Hindistan

Erica Maria Julia Maria Julia itibaren Bhatanwara, Madhya Pradesh 485001, Hindistan

emjsmal5b55

klasiklerle ilgili im ama bunun neden kabul edildiğini anlayamadım. Ben de tartışma için biriyim, bu yüzden bu kitabın gün içinde yasaklandığına şaşırdım ... sanırım farklı bir dönem. Her iki durumda da, BU kitaplardan biri olduğu için okuyun, ancak bir dakikasının tadını çıkarmadım.

emjsmal5b55

Bloodlines by Richelle Mead, Vampire Academy ile aynı dünyada geçen bir spin off serisidir. Bu diziye VA okumadan başlayabilirken, önce Vampire Academy'nin okunmasını öneririm. Bu dizide Simyacı olan Sydney yer alıyor. Simyagerler, insan dünyasını vampirlerin varlığını bulmaktan koruyan bir toplumdur. Sydney gecenin ortasında uyandı ve Vampir Kraliçesi'nin Palm Springs suikastçılarından saklanan küçük kız kardeşi Jill'i izlemek için görevlendirildiğini söyledi. Yakında Adrian yakınlarda kalırken Jill, koruması Eddie ile özel bir yatılı okula kayıt olur. Bu bir sergi serisine iyi bir girişti. Vampire Academy hayranlarını mutlu etmek için yeterince geçmişe sahipti, ancak orijinalinden ayrılmak ve karakterler için yeni bir dizi sorun ve gizem yaratmak da iyi bir iş çıkarıyor. Beni kitap hakkında rahatsız eden tek şey Sydney'in ağırlık saplantısıydı. Kız, dört büyüklüğünde şişman olduğunu ve Jill'in ince fiziğine takıntılı olduğunu düşünüyor gibiydi. Bir karakterin ağırlık sorunları olacaksa, yazar en azından karakterin dört boyuttan şikayet etmediğinden emin olmalıdır. Kitabın içine girdim ve dizinin geri kalanını dört gözle bekliyorum. Uygunluk: Bu seri daha genç / yetişkin crossover kitlesi için yazılmıştır ve ana karakter on sekizdir. (Ana karakter tarafından olmasa da) sigara / içme biraz var. Cinsel içerik yok (daha sonraki kitaplarda olmasını beklesem de).

emjsmal5b55

Bu yazıda bana sadece daha önce hiç bir hikaye yazmamış gençler tarafından yazılabilecek kötü bir fantazi hatırlattı. İyi değil.

emjsmal5b55

Harry Potter'la olan en önemli şeyin ne olduğunu öğrenmek isteyen kimse, cevabı burada bulamaz. Ama başlamak istediğin yer, korkarım. Bu şekilde çalışır. Yaklaşık 9 yaş ve üstü çocuklara yönelik bir kitap ve harika bir çocuk kitabının tüm ayırt edici özelliklerine sahip. Yanlış muamele gören çocuk, kötü muamele gördüğünü fark eder ve hayatı aniden iyilik için değişir. Hikaye, dizinin içinde yaşayacağı büyülü dünyayı ve okuyucuların seveceği büyüyecek karakterlerin büyük bir bölümünü oluşturuyor. Serinin başlangıcına doğru olan tüm Harry Potter kitapları gibi, çocukların çözülmesi için küçük bir gizem var ve bu tatmin edici olmayan bir sonuca varıyor ... ama tekrarlamak, eğer insanların Harry Potter'ı neden bundan sevdiğini öğrenmek istiyorsanız kitap cevabı hemen bulamayabilirsiniz.