hocaoglu

Mehmet Nazmi HOCAO Nazmi HOCAO itibaren Pathariya, Nepal itibaren Pathariya, Nepal

Okuyucu Mehmet Nazmi HOCAO Nazmi HOCAO itibaren Pathariya, Nepal

Mehmet Nazmi HOCAO Nazmi HOCAO itibaren Pathariya, Nepal

hocaoglu

Ciao, Melody Carlson'un 'On the Pist' serisinin altıncı kitabı. İlk okudum ama yine de kafa karıştırıcı değildi. Hikayeyi takip etmek kolaydır ve karakterleri hatırlamak çok zor değildir. Bence kapak hikaye için de mükemmel. Kitap, moda haftası boyunca Milano'da geçiyor ve kahraman Erin, kendisi ve kız kardeşinin moda televizyon programı için çekimler yapmaya çalışıyor. En iyi tasarımcılara çok fazla cazibe ve referans var ama çok yeni veya benzersiz hissetmedi. Modanın yanı sıra, diğer ana tema romantizm ama büyüleyici ya da gerçek aşk değildi. Erin'in kız kardeşi Paige ve nişanlısı Dylan, partilerin ve restoranlardaki kitabın çoğunluğu için bir araya geldi, ancak ilişkileri zorla ve sahte görünüyor. Kitap bir Hıristiyan yayıncı tarafından yayınlandı ve bu nedenle Tanrı'ya yapılan göndermeler beklenmemelidir. Ancak Erin'in dini sözleri yerinde değil ve inanılmaz derecede düzensiz. Dine işaret eden tek karakter oydu ve hikayeye tam olarak uyuyormuş gibi hissetmiyordu. Bununla birlikte, perçinlenmemesine rağmen kitap, bir yaz tatilinde bir tutuşmak için harika bir ektir. Serinin hayranlarının hayal kırıklığına uğradığını düşünmüyorum.

hocaoglu

"Abracadabra" akla geliyor. "Bir kitabı söyleyecek yeni bir şeyle nasıl doldurabilirim?" Oprah seçimleri konusunda ciddi şüphelerim var.

hocaoglu

Annem bana bu kitabı verdi, iyi olduğunu söyledi.

hocaoglu

می خوانمش هروز، به امیدی و نه دیدی

hocaoglu

A wildly entertaining book with a great blend of fact and fiction. No doubt history buffs may see holes, but it seems Grahame-Smith did enough research to fit the vampire fiction neatly into the more nebulous parts of his life. He manages to write a powerful, emotion-evoking story with its fair share of action and still maintaining a professional distance enough to hold the biographical nature of the work. A fitting work for one of America's heroes.