lyx112208cb

Nicotine itibaren Rajgarh, Punjab, Hindistan itibaren Rajgarh, Punjab, Hindistan

Okuyucu Nicotine itibaren Rajgarh, Punjab, Hindistan

Nicotine itibaren Rajgarh, Punjab, Hindistan

lyx112208cb

Düşük iplik sayımı sızlanan sözümden mahrum kaldım.

lyx112208cb

Bu harika bir kitap. Herkese bu diziyi okumasını söyleyeceğim.

lyx112208cb

Bu kitabı çok sevdim .... Sinirli olduğum yerler vardı !!!, ve dizinin bitmesini istemedim. ama bittiği gibi mutlu olabilirim.

lyx112208cb

Bu kitabın renkli unvanının ödülü, Nick Flynn’in babasına, babasının bir araya gelmesiyle kendisini tanıma anısına ana harikası olacak. Hikaye başlangıçta genç Flynn ile yabancı alkollü babası arasındaki erken paralelliklere odaklanıyor. Yazar daha sonra bizi Boston Limanı yakınındaki bir tekne evinde yalnız yaşadıktan sonra 5 yıl boyunca asgari ücretli bir iş yaptığı bir Boston evsiz barınağına götürür. Babası ve oğlunun yaşamları, babası düzenli, ancak son derece değişken, istenmeyen bir konuk olduğunda, sığınakta kasten kesişir. Boston’da yaşayan bir kişi olarak, Flynn’in evsiz sığınak minibüsündeki gece yolculuklarında City’yi araştırdığı yönündeki rütbesini takdir ediyorum. Genelde dezenfekte olmuş ve diğerleri şans eseri ya da seçim ile evsiz kaldı; Bununla birlikte, genellikle kendi babasını, yani her zamanki alışkanlıklarından kasten kaçınmadığı bir şeyi karalamadı. Flynn’in babası, sokaklarda yaralanmadan çok önce tüm kişisel ve profesyonel köprüleri yaktı ve geriye kalan tek şey onun egosu olduğu, ancak yazarlık becerisine ilişkin görkemli düşünceler tarafından vurgulanan görünüyor. Tanınmayan (yarı zamanlı veya tamamlanmamış olabilir) yarı-otobiyografik romanı hakkında, reklamın bulanmasından (okuyucunun eğlencesine) bahseder. Birisinin bu eserle ilgilendiğinin kanıtı olarak, yayınevlerinden aldığı “kişisel” notları çerçeveliyor (reddetme mektupları oluşturuyor). Flynn ilk önce bir şairdir ve yeteneklerini ustaca paylaşılan zihinsel hastalıkları ve bazen de kendiliğinden yıkıcı kaçınma sözleşmesi hakkında lirik bölümler oluştururken görürsünüz - ve gerektiğinde yardım eder. İyi ya da kötü için, ikisi de hikaye anlatma yeteneğine sahip, kendi kendini yetiştiren insanlar. Nick’in kitabının kendi hikayesini anlatmaya hizmet ettiği, aynı zamanda asla kendisini disipline sokacak bir disipline veya cesareti olmayan Flynn Sr.

lyx112208cb

Kasette bir kitap olarak harika. 13 CD seti bayıldı! John Hart tarafından daha çok çalışacağım.

lyx112208cb

Troy'un hikayesi ve diğer birçok aşk hikayesi.

lyx112208cb

Lost In Translation'ı sevenler için iyi .... anlatıcı Japonya'da ne kadar karışık olduğunu tam olarak biliyorsunuz. çok havalı.