tylerfrence61a

Tyler French French itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Tyler French French itibaren Texas

Tyler French French itibaren Texas

tylerfrence61a

Translating...

tylerfrence61a

Eşsiz Libba Bray'in aklının rehberliğinde sineklerin Efendisi Efendisi boyunca saçma bir boğuşma. Not: Şaka yapamazsan, bundan uzak dur. Ama kaçıracaksın.

tylerfrence61a

Ben okurken, hakkında konuştuğum birçok insan "Peki Michael Pollan ne yemem gerektiğini düşünüyor?" Dedi. Kitap net bir cevap vermiyor - öncelikle okuyucuların bilinçli yiyecek seçimleri yapmalarını sağlayan deneyimsel araştırmalardan elde edilen birçok bilgi içeriyor. Pollan, sonunda deneyimlerinin ve onlardan hazırladığı yemeklerin aşırı örnekler olduğunu kabul ediyor, ancak kitabın en değerli parçası olan okuyuculara verilen bilgiler. Pollan'ın tarzını okuduğum eleştirilerin çoğu, bitkileri antropomorfize etmesiyle ilgilidir (yani mısır kötülüktür ve bizi monokültür uygulamalarına kandırmıştır), ancak bu teknik bunu okumayı ve Arzu Botanik'i eğlenceli ve ferahlatıcı yapan şeydir. Her ne kadar şimdi bir Whole Foods'ı geçtiğimde daha önce yaptığımdan daha fazla küfrediyorum, ancak Pollan / Mackey tartışması bu cephedeki puanı çözmüş olabilir [http://www.berkeley.edu/news/media/re .. .]

tylerfrence61a

Ayrıca bana okulda görevlendirildi, kitabın ilk günü bize okudum, sadece durduramadığım için. Salinger'in yazısı Holden'in karakteri için hissetmemizi istediği her zaman bazen komik, bazen de büyüleyici. Sıradan konuşulan rahat yazı herkesin okumasını kolaylaştırır.

tylerfrence61a

Carver's prose is familiar and frightening immediately. These characters still crop up in my thoughts from time to time. One of my all-time faves.