anupasokan

Anup Asokan Asokan itibaren Roșiori 817120, Romanya itibaren Roșiori 817120, Romanya

Okuyucu Anup Asokan Asokan itibaren Roșiori 817120, Romanya

Anup Asokan Asokan itibaren Roșiori 817120, Romanya

anupasokan

Bu kitabı ne kadar çok sevdiğimi size ifade edemiyorum! Emily'nin karakterini çok sevdim. Tüm hayatı boyunca çok çalıştı ve sevdikleri tarafından her zaman hayal kırıklığına uğramış gibiydi. Gerçi onu yapmasına izin vermedi. Sebat etti ve zirveye çıktı! Özellikle yazarın hedeflerine hiçbir zorluk yaşamadan nasıl ulaşamadığını takdir ettim. Reddedildi, depresyona girdi, pişirdi, çok yedi, stres zamanlarında birçok kadının ne yaptığını yaptı - biraz kapandı. Ancak, onun üzerine çıkabildi. Onun esnekliğine bayıldım! Sandy, Sandy, Sandy. Nereden başlayabilirim? İnanılmaz derecede bencilce bir adamın kıçıydı! İyi bir insan olmayı öğrenmek için gerçekte bir köpek gibi yaşamak zorunda olduğu şiirsel adalet. Onun karakterini gerçekten sevmedim. En azından son birkaç bölüme kadar. Sonunda beni orada gözyaşlarına kaptırdı ve kendimi onun hakkındaki fikrimi değiştirirken buldum. Hikayeyi sevdim, beni güldürdü, güldü, endişelendirdi, ağladı - iyi bir kitap tanımlarken bir gereklilik olduğunu düşündüğüm tüm unsurlar. Hikayenin asıl dayanağı olağanüstü benzersiz ve orijinaldi. Karakterlerle gerçekten bağlantı kurabildim. O kadar ki, son sayfayı çevirip kitabı bitirdiğimde üzüldüm ...

anupasokan

Laurel her zaman farklı olduğunu biliyordu ama ailesi tarafından devlet okuluna gitmeye zorlandığında daha da netleşiyor. Uymadığını biliyor ama neyse ki David'le tanışıyor. David biraz bilim meraklısı ama en azından arkadaşları var. Laurel nihayet hayatını sonsuza dek değiştirecek bir şey bulana kadar bu yeni lise ve ilişkiler dünyasına girebileceğini düşünmeye başlar. En azından insan dünyasındaki hayatı. Laurel, hayatını insan ve perilerin alemlerine bölebilecek mi yoksa seçmeye zorlanacak mı? Ve eğer öyleyse, hangisini seçecek? Wings Aprilynne Pike'ın ilk romanı ve birinci sayfadaki hikayeyle büyülendim. Yani kim periler, troller, savaşlar ve romantizm dünyasına çekilmez ki? Laurel ve ailelerinin, insanların ve perilerin tüm hikayesi çok büyülü bir hikayeydi. Karakterler sayfalardan atlamış gibiydi ve ben kitapta çizildim, bir sonraki adımda ne olacağını ve Laurel'in kendi dünyasını hangi dünyayı seçeceğini merak ettim. İndiremedim. Sonu vermeyeceğim ama size bunun tamamen bir uçurum olduğunu söyleyeceğim. Dizide 4 kitap olacak ve bir sonraki kitap için sabırsızlanıyorum. Sadece hikayeye bu kadar kötü devam etmek istiyorum. Sadece inanılmaz bir işti ve Aprilynne Pike kitabını verdiğim beş yıldızın herkesini hak ediyor! Bu kitabın bir kopyasını henüz almadıysanız, hemen kitabın üzerine gelmelisiniz. Bir yaz günü için mükemmel bir okuma.

anupasokan

sıradan insan mücadelesi ve hayatın anlamı hakkında klasik kitap.

anupasokan

Mark Bittman, yemek pişirmek ve çevreye duyarlı yemek konusunda en sevdiğim insanlardan biri. O çok yeryüzünde ve her şey hakkında gerçek. Aşırı uçlarda diyet yapmayı savunmuyor, sadece burada ve orada kendinize ve gezegene fayda sağlamak için yapılan ayarlamalar. (Not: Onun granola tarifi katil! Sadece bu sabah yaptım!)