soruc95fc3a

Sennur Oruc Oruc itibaren Mortagne-sur-Sèvre, Fransa itibaren Mortagne-sur-Sèvre, Fransa

Okuyucu Sennur Oruc Oruc itibaren Mortagne-sur-Sèvre, Fransa

Sennur Oruc Oruc itibaren Mortagne-sur-Sèvre, Fransa

soruc95fc3a

Dizinin editörlerinin nihayet Amerikalı izleyicilerin İngiliz argo terimlerini kullanabileceklerini fark etmelerine sevindim; bu bana aşırı derecede Amerikalılaşmış hissetmeyen ilk cilt.

soruc95fc3a

** spoiler uyarısı ** Bu, serinin en iyisi! LION, WITCH VE WARDROBE ile başlayan tüm Narnia kroniklerini okumaya karar verdim ve ŞEHİR TREADER'IN VOYAGE şimdiye kadar benim favorim. Onunla daha uzun (sadece 248 sayfa) çünkü Lewis'in daha fazla ekleyebileceğini hissettiğim çok temiz küçük bir macera vardı. Aslan'ın topraklarına oldukça yakın olduklarında, son hakkında karışık duygular yaşadım. Görüntüler sadece güzel, ama ruh halimi benim için biraz ucuzlayan yine Hıristiyanlık ile ilgili (kitabı okuyan bir yetişkinseniz). Neyse, bu kesinlikle okumaya değer !!!

soruc95fc3a

Leah'ın bunu bana tam olarak ne zaman verdiğinden emin değilim, ama mutfağımda zorunlu hale geldiğini biliyorum. Aslında o kadar çok kullanıyorum ki ocağımı ısıtırken ızgara yaptım - kelimenin tam anlamıyla bana her şeyi nasıl pişireceğimi öğretti *. :)

soruc95fc3a

recently got this at the library, but when started reading, know I read it before. Probably soon after it was published.

soruc95fc3a

Not for the faint of heart, this horror novel takes place in India, where an ancient goddess-worshipping cult is trying to reawaken a bloodthirsty deity.