fenixdlopb79c

Daniel Lopez Lopez itibaren Novojehorivka, Kharkiv Oblast, Ukrayna itibaren Novojehorivka, Kharkiv Oblast, Ukrayna

Okuyucu Daniel Lopez Lopez itibaren Novojehorivka, Kharkiv Oblast, Ukrayna

Daniel Lopez Lopez itibaren Novojehorivka, Kharkiv Oblast, Ukrayna

fenixdlopb79c

Modern İsrail olan inanılmaz ekonomik mucize hakkında mükemmel bir fikir.

fenixdlopb79c

Bana göre bu kitap ilk dört kitap kadar parlak ve neşeli değil. Son kitaptan bu yana dört yıl geçti ve Laura 13 yaşında. Mary kızıl ateşi görmekten kördür ve Grace doğmuştur. Pa, daha batıya doğru hareket etmek için kaşıntıya sahiptir ve Ma, kızların bir okula devam edebilmeleri ve kıvam alabilmeleri için son hamle olmasını ister. Dakota Topraklarına giderler ve evlerini inşa etmek için bir ev bulmak isterler. De Smet kasabasını kuran bir grup insanın parçası. Bir noktada hiçbir otel ya da restoran alanında ya da hemen hemen diğer herhangi bir bina şehir vardı ama erkekler arazi aramak için bölgeye geldi gibi kalacak bir yere ihtiyacı vardı. Pa, demiryolu için çalışırken, Ma ve kızlar, bir süreliğine tüm gezginler için küçük evlerini bir otel ve restorana dönüştürür. Laura, tüm öğleden sonra ve akşam mutfakta misafirler için akşam yemeği yapmak ve çok çalışmaktan ne kadar yorgun olduğunu anlatmaktadır. Yeni bir kasaba kuran insan grubunun bir parçası olmak heyecan verici olmalıydı ama çok çalışmak ve yargılamak çok zaman aldı. Laura biraz daha büyüdüğü için 1800'lerde yaşamanın gerçekliğini ve bunun ne kadar zorlu olması gerektiğini görüyoruz. Bu nedenle, kitap önceki kitaplar kadar tatlı ve masum değildir.

fenixdlopb79c

Chicago muhabiri Sophie Rose, orta adını soyadı olarak kullanıyor çünkü babası, ünlü Robin Hood tipi hırsız Bobby Rose. 25 maraton kazanan bencil bir adamda bir özellik yapmakla görevlendirildiğinde, sıkılmış, anlamsız Sophie röportajı bantlar ve adama kartvizitini verir. Bu arada, gizli FBI ajanı Jack MacAlister, yerel bir fast food restoranında devam eden bir soygundan kaynaklanıyor. Şüpheliyi çıkarır ve günü kurtarır. Ancak, bir anda, birinin cep telefonu videosu nedeniyle YouTube'da bir video süper yıldızı. Üstlerinin mutlu olmadığını ve gizli kariyerinin tost olduğunu söylemeye gerek yok. Sophie'nin maraton adamı, Alaska'da gizemli bir şekilde ölü bulunur (görünüşte bir kutup ayısı tarafından yenir) ve Sophie'nin kartvizitinde vücudunda bulunur. Soruşturmak için Alaska'ya gitmek istiyor ve FBI Jack'i kendisine bir vücut koruyucusu olarak eşlik etmesi için atadı. Tabii ki, bu romantik bir gerilim ve kıvılcımlar uçuyor. Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Belki de bütün gün oturup jüri görevine çağrılmayı bekliyordum, ama daha çok sevimli, eğlenceli olduğu için ve Sophie "beni ısır" ve "Holy Crap!"

fenixdlopb79c

This book starts off well. It presents a different era of Spain and I enjoyed it. The end was a bit predictable, however.