javierlioy

Ja Lioy Lioy itibaren Castle Ashby, Northampton, Northamptonshire NN7 1LJ, İngiltere itibaren Castle Ashby, Northampton, Northamptonshire NN7 1LJ, İngiltere

Okuyucu Ja Lioy Lioy itibaren Castle Ashby, Northampton, Northamptonshire NN7 1LJ, İngiltere

Ja Lioy Lioy itibaren Castle Ashby, Northampton, Northamptonshire NN7 1LJ, İngiltere

javierlioy

Sadece İngilizce'ye mükemmel bir çeviri değil, güzel bir kitap. Vallejo, sadece Peru'da değil, uluslararası alanda da en büyüklerden biri.

javierlioy

Bu hikaye hakkında karışık duygularım var. İncelememin tamamını blogumda görebilirsiniz http: //www.girl-who-reads.com/2011/03 ...

javierlioy

Eminim, zamanı geldiğinde, yedekte bulunan aile olan Japonya'da yürüyüş yapmakla ilgili bu kitap mükemmeldi. Bahse girerim burada yaşamasaydım ve Japonya'da günlük yaşam olan kültürel gariplik hakkında ilk elden (ve ondan daha iyi) bilseydim daha komik bulurdum. Size söyleyebileceğim şey, Barry'nin bu kitapta yazdığı hemen hemen her şeyin bugün hala geçerli olduğu ve muhtemelen 20 yıl sonra da geçerli olacağı. Japonya, bir bütün olarak, büyük bir değişim hayranı değil.

javierlioy

Bir Booksquirm Kitap Kulübü seçimi - ve neyse ki ilk kitap adanın dışında oy kullandı. Görevimiz 1. bölümü okumaktı. Aşağıda, ilk bölüme dayanan kitabın düşünceleri yer alıyor. Eğer okuyucu okurken daja vu yaşamak zorunda kalmasaydı bu bölüm daha kısa olurdu. Örneğin, sayfa 3 "o (Belinda) Blake'i ve bu anı hayatının geri kalanında hatırlayacağını biliyordu." Ve sonra sayfa 4 "Belinda'nın zihninde sonsuza dek kazınacağını bildiği bir gün ve bir an oldu." Görünüşe göre o kadar unutulmazdı ki, Bayan Steel, onun gösteriminin, hayatları boyunca okurları tarafından hatırlandığından emin olmak istedi. İlk başta bunun belki izole bir olay olduğunu düşündüm, ama sonra Blake'in çocuklar için, özellikle Sam ve 11, 26. sayfalarda kanıtlanan Sam için baba olmadığı gerçeğine zarar verdi. Oh, ve bu küçük mücevheri unutmayalım sayfa 22 "Daphne & Jack'in her ikisi de Blake'in neredeyse jet-siyah saçları vardı" ve sonra tekrar sayfa 27 "O (Daphne), annesinin özellikleri ve kremsi derisi ve babasının jet-siyah saçları ile güzel bir kızdı." Gerçekten, Bayan Steel, eğer bir şey üzerinde harp edecekseniz, en azından tutarlı olabilir misiniz? Blake'in saçları "neredeyse" jet-siyah mı yoksa aslında jet-siyah mıdır, çünkü bu ayrıntı aynı bölümde iki kez bahsedilecek kadar açıktır. Ve bana tüm bu tekrarlayan gerçekleri veriyorsun ama sonra beni "Üçü de Dalton'a gitti ve Maxine okulu sevdi." Harika! Annem üç çocuğunun da gönderdiği okulu seviyor ... ama wtf? Birisinin neden okulun adını düşürmenin okuyucunun neden önemli olduğunu bileceği anlamına geleceğini öğrenmek için bir Google araması yaptı. BTW, eğer ilgilenirseniz, 2010-11 eğitim ücreti 35.300 $ idi. Kutsal olan her şeyin aşkı için, bu kitabın başka bir bölümünü okumak zorunda kalmamayı umuyorum!

javierlioy

I am pretty much in LOVE with the Forest of Hands and Teeth. Its definitely up there with The Hunger Games (GASP!) Everything about this book was amazing, cept' for the writing style. I definitely didn't expect for Travis to become a zombie.That was . . . so depressing. And when Jed died at the end, that was REALLY sad. I am WAY excited for Dead-Tossed Waves :)