miralhesham

Miral Hesham Hesham itibaren Korba, Chhattisgarh, Hindistan itibaren Korba, Chhattisgarh, Hindistan

Okuyucu Miral Hesham Hesham itibaren Korba, Chhattisgarh, Hindistan

Miral Hesham Hesham itibaren Korba, Chhattisgarh, Hindistan

miralhesham

Aydınlanmaya giden yolu keşfetmeye yeni başlayanlar için Dalai Lama'nın düşüncelerinin / öğretilerinin / yazılarının mükemmel bir damıtımı. Şiddetle tavsiye edilir.

miralhesham

"Michael Moorcock'un En İyisi", efsanevi yazarın birkaç klasik hikayesinin yanı sıra daha önce yayınlanmamış bir hikayeyi içeren yepyeni bir koleksiyonudur. Jeff ve Ann Vandermeer ile John Davey tarafından sevgiyle düzenlenen koleksiyon mükemmel bir şey değil. Burada gerçekten kötü hikayeler yok ve bazıları sadece çarpıcı. Moorcock'un romanlarının çoğunu okuyan, ancak daha kısa çalışmalarından neredeyse hiç birini okuyan biri olarak, yazarın becerisinin - uzun, süpürücü destan tarafından çok daha iyi bilinen - çok daha yoğun kısa forma ne kadar iyi dönüştüğüne şaşırdım. Moorcock'un, açık yürekten ezici derecede derinlere, fanteziden SF'ye, tür olmayan kurguya, "London Bone" nun şaka stakkato nesrinden Elric'in lirik üzüntüsüne kadar tonları ve stilleri değiştirmesinin kolaylığı da şaşırtıcı. hikayesi "Fildişi'de Bir Portre". Bu adamın neden bir efsane olduğunu görmek kolaydır. Bu kitabın en sevdiğim yönlerinden biri, her hikayenin başlığına eklenen ince tipografik dokunuşlar - ör. "Adamı Gör" kelimesi bir haç şeklinde yerleştirilir ve "Londra Kemik" bir tüp işareti gibi görünür. Her biri farklı ve bir şekilde hikaye ile ilgili ve kitaba eski moda veriyorlar - iyi bir şekilde! - ve neredeyse eğlenceli hava. SF hayranları bu yıl şanslıydı, şu ana kadarki en iyi iki kısa öykü koleksiyonu: ilk Tor parlak bir Gene Wolfe koleksiyonu yayınladı ve şimdi Tachyon Yayınları'nın Michael Moorcock koleksiyonu var. Benim gibi, bu yazarların kısa eserlerine henüz aşina değilseniz, bu kitapları almak neredeyse bir zorunluluktur.

miralhesham

Ben yazarın hayranıyım, bu yüzden doğal olarak kız kardeşim bana bu kitabı okumam için ödünç verdi. Bence iyi yazılmış ve bence hikayede yaratılan yerler inanılmaz. İlk başta atıldım çünkü kendimi bağlı olduğumu düşündüğüm karakterlere bağlı bulamadım, Melanie ve sevgisi, aslında gezgiye bağlıydım. Ama duygusal eğri topuyla bile, bu kitaptan gerçekten keyif aldım.

miralhesham

This was a great debut novel about a young white woman in Mississippi in the 1960s who decides to document the everyday lives of "The Help". The book is told in three narrative forms, and is excellent if sometimes implausible.

miralhesham

Written by none other than Dad!