snbder

Kostia K K itibaren Bachamari, West Bengal, Hindistan itibaren Bachamari, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Kostia K K itibaren Bachamari, West Bengal, Hindistan

Kostia K K itibaren Bachamari, West Bengal, Hindistan

snbder

Bu kitabı Kanada'ya yaptığımız son yolculuk sırasında aldım (üzgünüm Plato Cumhuriyeti: tekrar çarptı ...). Kendini yabancı bir donanmaya sokan John Bull'un önündeki figüre karşı koyamadım. Paxman bir televizyon muhabiri ve ilgi çekici bir tarzda yazıyor: "Bir zamanlar İngilizler kim olduklarını biliyorlardı ... (onlardı) kibar, hoş görünmüyor, saklı ve seks hayatı yerine sıcak su şişeleri vardı ..." Paxman, İngilizlere sıkı ve sıkça şefkatli bir mercekle bakıyor ve özellikle "Bu İngiltere" dergisinin sayfalarında ortaya konan İngiltere ile futbol holiganlığının İngiltere'sindeki gerginlik hakkında özellikle anlayışlı. Görünüşe göre İngiltere, meraklı tezatların olduğu bir yer. "Eski Ülke, Yeni Giysiler" başlıklı son bölüm bu konuda özellikle iyi.

snbder

İnsanlık Derneği serisinin üçüncü ve son kitabı, keşif gezisi yapan ve kaybolan Ray Longknife'ı görüyor. Sefer, üç yüz yıl önce kaybettiği bir geminin mürettebatının torunlarını bulur. Ama hepsi göründüğü gibi değil. Gezegen kelimenin tam anlamıyla eski bir medeniyetin kalıntıları ile yaşıyor. Ve mutlu değil. Biraz kusurlu olan öncül hacimlerin aksine, bu çok saygın bir hikaye. “Süper bilgisayar olarak gezegen” unsurları ilginçtir, ayrıca o bilgisayarın bireysel karakter bileşenlerinin evrimi. Gelen seferi ve yerliler arasındaki karşıtlık, hizip politikaları iyi bir şekilde kavrayarak da iyi sonuçlandı. Sonuçta, dizi için harika bir sonuç. Not: Mike Moscoe, Mike Shepherd adlı kalem adıyla daha iyi bilinmektedir. İnsanlık Derneği serisi Kris Longknife kitapları ile aynı evrende kuruluyor, ancak birkaç on yıl önce. http://www.books.rosboch.net/?p=1012

snbder

boaring

snbder

Translating...

snbder

Bu dizi hakkında çok şey duydum ve nihayet sesli kitabı kütüphaneden aldım. Bundan zevk aldım ve bu Shadowhunters dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyorum.

snbder

Önceki kitabı Bergdorf Blondes ile aynı damar boyunca hafif ve mizahi bir şey arıyorsanız iyi piliç yakma seçeneği

snbder

fascinating and disturbing