obuk00a620

Obuk 00 00 itibaren Chak Asamani, Uttar Pradesh 233002, Hindistan itibaren Chak Asamani, Uttar Pradesh 233002, Hindistan

Okuyucu Obuk 00 00 itibaren Chak Asamani, Uttar Pradesh 233002, Hindistan

Obuk 00 00 itibaren Chak Asamani, Uttar Pradesh 233002, Hindistan

obuk00a620

Bu dizinin ilk kitabından gerçekten keyif aldım ve "Yastığı İçin Çimen", Lian Hearn'in Otori Masalları'ndaki ikinci kitabı. Bu kitaptan da keyif aldım, ama kesinlikle başka bir kitabın takip etmesi niyetiyle yazılmış bir kitap. Demek istediğim, bu kitabın yayı tam hissetmedi çünkü sen dizideki bir sonrakine geçeceksin. Genellikle bu tür bir şey beni rahatsız etmez, özellikle de kitap bir uçurumla ayrılırsa, sizi bir sonraki romana itmek için. Ancak, bu kitapta bir uçurum yoktu, bu yüzden sadece bitmemiş hissettim. Ayrıca, hikaye çizgisini motive edecek büyük bir şey görünmüyordu. Bence bu kitap "üçlemede orta kitap" sendromunun kurbanı oldu, burada son kitabı büyük muhteşem bir son haline getirmek için bulmacanın tüm parçalarını yerine koymaya çalışıyordu. İnsanların kendilerini yeni bir şekilde keşfettikleri türden bir hikayeydi, böylece sonunda kahraman olabilirler. Bazı orta üçleme filmleri de buna dua ediyor. Ayrıca bu kitaptan geçmek çok daha uzun sürdü ve büyükannemle kişisel hayatımda her şey devam ederken, bunun hayatın okumama izin vermeyecek kadar çılgın olduğu veya bu kitabın daha yavaş olduğu için olduğunu bilmekte zorlanıyorum. tempolu bana. Yani, bu kitabı ilk roman kadar övgü vermek konusunda karışık bir his verdim. Olduğu söyleniyor, yine de kendimi eğlendim ve dizideki bir sonraki kitabı okumak için sabırsızlanıyorum. Umarım çok daha hızlı bir şekilde okuyabilirim ve hikayenin yayı güzel bir çözüm bulur.

obuk00a620

Hecht bayat eski espriler etrafında derin, içtenlikli şiirler inşa ediyor ve sonuçlar harika.

obuk00a620

** spoiler uyarısı ** Birisi tarafından kurtarılana kadar hayatta kalmak için tüm bu farklı şeyleri nasıl bulduğu konusunda çok maceracı.

obuk00a620

Kitabı ilk bitirdiğimde sadece iyi olduğunu düşündüm. Ama birkaç hafta ve ay sonra kitap hala benimle oturuyordu ve yavaşça gerçekten gerçekten büyüdüm.

obuk00a620

mükemmel bir kitap, güzel yazı, mükemmel new york yurttaşlık yakalar.

obuk00a620

I LOVED this book for so many reasons. The one I'll write about now is that Nicole Krauss is one of the few authors that I believe has the ability to accurately captured the irrationality/fanatacism of children. Ex: Bird got his nickname after breaking his arm in an attempt to fly and he builds a boat in the event of a biblical-eqsue flood. There are many, many other reasons to read this book.