marcus_luke

Luke Hill Hill itibaren Kitakanbara District, Niigata Prefecture, Japonya itibaren Kitakanbara District, Niigata Prefecture, Japonya

Okuyucu Luke Hill Hill itibaren Kitakanbara District, Niigata Prefecture, Japonya

Luke Hill Hill itibaren Kitakanbara District, Niigata Prefecture, Japonya

marcus_luke

Bir sonraki için sabırsızlanıyorum-okuduğum ve beğendiğim başka bir diziyi hatırlatıyor, bu yüzden daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyorum! Hikayedeki bazı olaylar daha önce yapılmıştı, ancak yaşamın bu durumda nasıl olacağı doğrudur. En azından bana, hiç böyle bir şey yaşamadım. Ama bu hikayelerle ilgili harika bir şey, değil mi? Normalde asla yapmayacağın şeyleri deneyimlemek. Bu kitap, kelimenin tam anlamıyla bir dünyaya karşı büyümüş kararlar vermek zorunda olan sıradan bir kız hakkında.

marcus_luke

Holokost hakkındaki ilk bilgim, aslında Holokost olarak adlandırılmadan önce. Orta sınıf mahallemizdeki Yahudi ailelerle çevrili bir Katolik olarak büyüdüğümde, "insanın insana insanlık dışı olması" karşısında dehşete düştüm. Çok hareketsizim.

marcus_luke

Ağların gücü hakkında harika bir kitap. Bununla birlikte, bilgilerin garanti edilenden daha fazla yer kapladığını düşünüyorum.

marcus_luke

Anılara bu farklı yaklaşımı gerçekten sevdim - komik, ilgi çekici ve akraba. Kitap ceketi ve kabulleri ve hatta kitabın nasıl yazıldığına dair ilk sayfayı okumak - hepsi çok akıllı ve anlayışlı. Bu kadını arkadaş olarak görmek istiyorum!