abigailrhian

Abigail Rhian Withers Rhian Withers itibaren La Providencia, Villanueva, Casanare, Kolombiya itibaren La Providencia, Villanueva, Casanare, Kolombiya

Okuyucu Abigail Rhian Withers Rhian Withers itibaren La Providencia, Villanueva, Casanare, Kolombiya

Abigail Rhian Withers Rhian Withers itibaren La Providencia, Villanueva, Casanare, Kolombiya

abigailrhian

Translating...

abigailrhian

Yavaş, ama kitap bunun için acı çekmiyor. Bu eğlenceli bir okumadır. En sevdiğim alıntı: "İnsanların ne kadar medeni olduğumuz hakkında çok fazla şey söylüyor: Genç bir kızın isteyerek oturup yetişkin bir erkeğin kendi kendine sessizce sızlanmaktan başka bir şey yapmadan saçlarını balmumundan taramasına izin verebilir."

abigailrhian

Çocuklarım için çok karanlık, ama bu korkunç hikayeleri seviyorum.

abigailrhian

Katrina felaketini aydınlatan bir görüş ve bir ailenin hem kasırgayı hem de daha sonra onu çevreleyen önyargı ve istismardan kurtulma mücadelesini gösteren müthiş bir kitap. Şiddetle tavsiye edilir.

abigailrhian

Kötü devam filmi ...

abigailrhian

Kısa bir incelemede adalet yapabileceğiniz bir kitap değil, söyleyebileceğim tek şey bu kitabın modern Çin'in şekillenmesinin sürükleyici bir açıklaması. Kitap, Maocu rejimin anormal olaylarını ve Çin'deki üç kuşak kadın üzerindeki etkisini detaylandırıyor. Bu Jung Chang'ın yazma tarzının insanlığı ile yan yana. Bu, Wild Swans'i çok okunabilir kılıyor, ancak okuduğum en üzücü ve en hareketli kitaplardan biri.

abigailrhian

Diziyi bitirmek için harika bir yol.

abigailrhian

İkinci kez yoğun ve doyurucu olan bu kitabı okuduğumda - bazen bilmem gerekenden biraz daha fazla (ya da fakir beynimin anlayabileceğinden daha fazla mı?) Ama çoğunlukla ödüllendirici bir kitap.

abigailrhian

Meksika'nın gerçek luchadores hakkında hoş bir foto belgesel. Resmi olarak bağlı olmasa da, bu kitap filmin arkasındaki ilham kaynağı Nacho Libre hakkında derinlemesine bir fikir veriyor. Kalbi yakalayan ve insanlığın anlamını yeniden incelememize meydan okuyan 300'den fazla görsel olarak çarpıcı fotoğraf.

abigailrhian

Bir nedenden dolayı bunu okumak istediğime dair bir fikrim vardı, bu yüzden ebeveynimin kitaplığında bulduğumda ödünç aldım. Sanırım küçük kasaba Amerika hayatı hakkında güzel bir hikaye olacağını düşündüm, ama değildi. Çok gerçeküstü bir okuma deneyimiydi, çünkü komik olması gerektiği izlenimini edindim, ama nasıl / neden olduğunu anlayamadım. Sonunda şakaların bazılarını yarıya kadar fark etmeye başladım, ama yine de inanılmaz derecede komik değildi. Başlangıçta, kasabanın tarihi hakkında, oldukça sıkıcı buldum, ama orada yaşayan insanlar ve çocukluğu, beklediğim gibi olmasa bile, büyümeyi okumaktan oldukça keyif aldım. Sorunun bir parçası, çoğu zaman mükemmel derecede normal / mantıklı bulduğum şeylerle, özellikle de dinle ilgili bitlerle dalga geçtiğini düşünüyorum, bu yüzden neredeyse standart olarak sınıflandırdığım şeylerin bir açıklaması haline geldi.

abigailrhian

Judith Pella's "Daughters of Fortune" is a very good series. This is the first book, and I thoroughly enjoyed it. It is set during the 1940s, both pre-war and during the WWII years. The series follows three sisters who end up in different countries during the war, pursuing different career paths. It also follows their separate love lives. With the war, much is desperate. I found this to be a very absorbing family saga.

abigailrhian

This was a first reads win. Thank you. The book was an A to Z. everything you ever wanted or needed to know about life insurance. It was well written, well organized and easy to understand. One can not ask for more when trying to grasp life insurance.

abigailrhian

Has anyone seen my freedom car?