anthonymaw

Anthony Maw Maw itibaren Stoak, Chester, Cheshire West and Chester CH2 4HW, İngiltere itibaren Stoak, Chester, Cheshire West and Chester CH2 4HW, İngiltere

Okuyucu Anthony Maw Maw itibaren Stoak, Chester, Cheshire West and Chester CH2 4HW, İngiltere

Anthony Maw Maw itibaren Stoak, Chester, Cheshire West and Chester CH2 4HW, İngiltere

anthonymaw

The Romance İncelemeleri için inceleme yapıldı. FESTİVAL'de yazar Laura Tolomei, Sendar gezegenini kurtarmak için fantastik maceraya devam ediyor ve okuyucuyu gücün seks yoluyla keşfedildiği ve erotizmin bol miktarda bulunduğu dünyaya çekiyor. Şaşırtıcı dünya kurma, fantastik karakterler ve karmaşık çizim, bu romanı bırakması imkansız hale getiriyor. Prens Caldwell ve sevgilileri Chris Templeton ve Yilanor Meyer, Sendar dünyalarında ortaya çıkan kötü bir gücün neden olduğu yıkıcı etkileri gördüler. Neyse ki Chris bundan etkilenen insanların çoğunu iyileştirmeyi başardı ve insanlar dağınıklığı temizlemek için bir araya geldi. Artık prens gezegenden sorumlu olduğuna göre, insanların çabalarını ödüllendirmek için bir kutlama olduğunu düşünüyor. Festival sadece dünyalarının bir kutlaması değil, aynı zamanda tutkularıdır ve prens ve iki sevgilisi bu gerçeğin tüm avantajlarından yararlanır. Bununla birlikte, kötü güç hala gevşek ve prens, Chris ve Yilanor, kötülüğü ait olduğu yere geri koymak için güçlerini nasıl birleştireceklerini anlayacaklar ya da Sendar'da hiç kimse güvenli değil, çoğu Yilanor. Bu Virtus Saga'nın üçüncü kitabı ve şimdiye kadarki en iyi kitap olduğunu hissediyorum. Önceki 2 kitabın entrika ve erotizmi üzerine inşa edilen FESTİVAL, ana karakterlerin üçünün de büyümesini ve gücünü gösteriyor. Prensin en iyi arkadaşı ve sevgilisi Chris Templeton benim en sevdiğim karakter - kısmen başlangıçta en az favorim olduğu için. Yazar, bu adamın çok yönlü kişiliğini göstermek için inanılmaz bir iş çıkarıyor. Ve onun için hiç umut olmadığını düşündüğümde, düşündüğüm kadar kötü olmayabileceğini bana bildiren bir şey yapıyor. Sendar, Sendar'a eskisinden daha fazla parçaya muamele edildiğinden, dünya binası beni büyülemeye devam ediyor. Ayrıca, son kitapta çok fazla sorun yaratan bu kötü güç Virtus'a da iyi bir göz atıyoruz. Ancak, o yapılmadı ve gücün ne kadar güçlü olduğu ve kötülüğün ne kadar yıkıcı olabileceği hakkında bir fikir ediniyoruz. Hikayenin benim için en sürükleyici kısmı, prens, Chris ve Yilanor bir araya geldiğinde ortaya çıkan güçlerin birleşimiydi. Cinsel olarak, birbirlerini akla gelebilecek her şekilde araştırıyorlar. Bu kitapta m / m, m / f, m / m / f ve hatta f / f seks var. Sanırım gücünüzü cinsel ilişki yoluyla bulduğunuzda bu beklenecektir. Ama ben cinselliğin ve erotizmin hikayeyle birlikte aktığını buldum. Üçlünün hayatlarının bu yeni yönünü - sahip oldukları bu gücü - gezdiğini görmek ve gücü cinsel olarak nasıl kullanabileceklerini araştırmak büyüleyici bir şeydi. Çok daha büyüleyici olanı, cinsel keşif nedeniyle, seks dışında da birbirleriyle daha iyi ilişki kurabildiklerini nasıl buldular. Yani, FESTİVAL, fantezi romantizm serisi Virtus Saga'nın bir başka büyüleyici taksitidir ve sürükleyici bir komplo, büyüleyici karakterler ve muazzam bir erotizm vardır. Diziyi okumak için harika bir zamanım var ve dizinin daha fazlasının açıklanmasını bekleyemiyorum.

anthonymaw

Okuduğum bir gizem yazarının en iyi ilk romanlarından biri. Harika hikaye, harika karakterler.

anthonymaw

Tam bir geekdom'umla gurur duymak ve 28 yaşında olduğum ve bir şekilde yanlış olduğumun belirsiz bir şekilde farkında olmak arasındaki çizgide yürüyorum. Yine de, bu kitaptan cehennem hoşuma gitti. Harika bir kitap değil, unutmayın, "Angel" TV dizisinin makul bir tedavisi ve özellikle Angel ve Angelus'un birbirleriyle savaşması gerektiğinde iyi bir karakterizasyona sahip. Bu kısım da kasıtlı olarak erotikti. Şimdi gitmeliyim.

anthonymaw

Sihirbaz ve Cam, Stephen King'in Dark Tower'ının dördüncü cildi ve benim görüşüm, 5 yıldızlı bir kitap. Roland ve arkadaşları, Blaine'yi bilmeceyi yenmeyi başardıktan sonra nihayet Topeka'ya ulaşırlar. Topeka'ya ulaşsalar da, kitabın çoğu Roland'ın diğerlerine geçmişini ve Karanlık Kule peşinde nasıl başladığını anlattığı bir geri dönüş. En iyi arkadaşları Cuthbert & Alain hakkında daha ayrıntılı bilgi edindik ve Rolands ilk aşkını Susan Delgado'yla ilgili olan ve benim için kitabın en önemli noktasıydı. Roland, şimdiye kadar karakterine çok az duygusu olan bir çekim makinesi oldu. Fakat Roland geçmişini hatırladığı gibi nedenini anlıyoruz. Hikayeyi vermek için değil, sadece geçmişinin sevgi, tutku, romantizmle dolu olduğunu, aynı zamanda üzüntü, acı ve öfke ile dolu olduğunu söyleyelim ve biri Roland'ın neden yoldaşlarının etrafında olduğunu ve neden olduğunu anlamaya başlar. Karanlık Kule'yi bulma konusunda takıntılıydı. Bu kitapta ihtiyacınız olan her şey var; aşk, romantizm, seks, büyü, savaşlar ve yol boyunca bazı katlanmış iyi bir hikaye. Kitap yaklaşık 840 sayfadan oluşuyor ve geçmesi biraz zaman alıyor, ancak buna gerçekten değer. 'Üçün Çizimi' ile birlikte, şimdiye kadar serideki en sevdiğim ciltler. Dediğim gibi uzun bir okuma, ama bir goodread !!

anthonymaw

Kate DiCamillo'nun "Kaplan Yükselişi" ni okudum. "Kaplan Yükselen", babasıyla birlikte Florida'daki Kentucky Star motelinde yaşayan Rob Horton adında bir çocukla ilgiliydi. Rob bir gün motelin arkasındaki ormanda bir kaplan bulur. Ertesi gün okulda Sistine Bailey adında yeni bir kız ortaya çıkıyor. Sistine, Philadelphia'dan yeni taşınan ve güneyden nefret eden kötü ruhlu, kötü bir kızdır, ancak o ve Rob yakında arkadaş olurlar. Rob, Sistine'e kaplanı gösterir ve ormanda serbest bırakmaları konusunda ısrar eder. Rob ikilemlerini düşünüyor ve serbest bırakıldıktan sonra kaplanın başına ne geleceğinden gerçekten rahatsız oluyor. Sonunda Rob kararını verir ve Sistine ile kaplanın Rob'un kalbini açan serbest kalmasına izin vermesi gerektiğine karar verir ve bir süredir hissettiği acıyı tekrar yaşar. "Yükselen Kaplan" ın dostluk ve duygular hakkında harika bir kitap olduğunu düşündüm ve çok sevdim. Bu hikayenin ahlaki ve büyük fikri, tıpkı bir kaplanı sonsuza kadar kilitli tutamayacağınız gibi, duyguları sonsuza kadar kilitli tutamayacağınızdır. Sayfaların iyi yazılmış ve karakterlerin harika olduğunu ve her birinin bir hikayesi olduğunu düşündüm. Bu kitabı kesinlikle kısa ve tatlı harika bir hikaye arayan herkese tavsiye ederim.