moroccoflowersimages

Morocco Flowers Flowers itibaren Kanabandur, Karnataka 577426, Hindistan itibaren Kanabandur, Karnataka 577426, Hindistan

Okuyucu Morocco Flowers Flowers itibaren Kanabandur, Karnataka 577426, Hindistan

Morocco Flowers Flowers itibaren Kanabandur, Karnataka 577426, Hindistan

moroccoflowersimages

Bu kitabı yazmış olsaydım. İyi araştırılmış ve Amerikan Devrimi'nin itici gücünü yaratan Cumhuriyetçi Kuramcıların gerçek liberal geleneklerine dönmek için büyük bir çağrı. Demokrat olmanın liberal olmak anlamına geldiğini düşünüyorsanız - bu kitabı okuyun.

moroccoflowersimages

sıkıcı

moroccoflowersimages

En sevdiğim şair Pablo Neruda'nın çağımızın en takdire şayan şiir eserlerinden biri. Tamamen kararlı ama şiirsel karizmada parlak.

moroccoflowersimages

Çok beklemediğim ve nasıl biteceğini bildiğimi düşündüğüm kitaplardan biri. Ama aslında kitaptan ve sondan keyif aldım. Kesinlikle tekrar okumak için tutacak.

moroccoflowersimages

The book was interesting, but I do agree that it was more technical and less descriptive than I would have liked. It was also heavy on physics, which limited my interest. People I know who are scientists, though, really enjoyed it. The one thing I found really fascinating about the book is how many times these people who came up with these brilliant insights actually got it wrong about other stuff. It seems like even people this interested in how the world worked still only got it right a few times.