ryanpanchal

Ryan Panchal Panchal itibaren Płochocin, Polonya itibaren Płochocin, Polonya

Okuyucu Ryan Panchal Panchal itibaren Płochocin, Polonya

Ryan Panchal Panchal itibaren Płochocin, Polonya

ryanpanchal

Hızlı tempolu, eğlenceli ve sıcak, sevmiyorum ne?

ryanpanchal

Sanırım hayal kırıklığı yaratan şey Cecile'nin hak ettiği gibi bir ödül almadığıydı. Ölüm adil gözükmüyor. Bunun dışında, uzun ve sadece tamam oldu.

ryanpanchal

Muhteşem tarihi kurgu. Çok keyifli - ama hızlı bir okuma değil. Hızlı bir şekilde Highlands dünyasına çekilmiştim ve tamamen kızıl saçlı Highland Savaşçısı James Alexander Malcom McKenzie Fraser tarafından büyülendi. Genellikle uzun süredir devam eden gelişim ile bu tür hesaplara yer veren kitapları okumasını zor buluyorum ama bununla da değil! Claire bir zevk ve onun macera (lar) beni perçinledi.

ryanpanchal

Bu alışveriş merkezinde uzun süre beklemek WALDENBOOKS satın aldı

ryanpanchal

Pakistan'ın başkenti "çalışan kızlar" ın hayatlarına büyüleyici bir bakış

ryanpanchal

Limonata yapma metaforu ile kanser, kavga, başkalarına ilham verme hakkında güzel bir hikaye anlattı. (Aynı yazarın üç kitabı)

ryanpanchal

Kaynaktaki karakter.

ryanpanchal

Tam da ihtiyacım olan şey buydu. "The Fug Girls" i seviyorum, bu yüzden ilk YA romanından zevk alacağımı biliyordum. Umarım eserlerde bir devam filmi vardır. Çok komik bir okuma.

ryanpanchal

Mary Beth Chapman'ın (Çağdaş Hıristiyan sanatçı Steven Curtis Chapman'ın karısı), Tanrı'nın lideri ve 5 yaşındaki kızları Maria'yı bir kazada kaybetmenin korkunç trajedisi olan bu şaşırtıcı, yürekten dürüst dürüst ifadesini şiddetle tavsiye ederim. Gerçekten Mesih'e imanın ne kadar önemli olduğunun ve Maria'nın kısa değerli hayatının bugün nasıl etkilemeye devam ettiğinin bir hikayesi. Herkesi okumaya, kederden önce ve keder sırasında Tanrı'nın lütfunu ve merhametine bakmaya teşvik ediyorum.

ryanpanchal

Our favorite gonzo journalist is at it again, only this time the madness exists outside his head! Reeling from the fame and notoriety caused by his Vegas book, the Duke reinvents himself and becomes Uncle Lono. He strikes eastward on the corpse of the American Dream in search of the American Nightmare. He encounters bizarre situations which he takes in stride because there is always cause for great and terrible violence, and because he's got Wild Turkey and Heineken in hand. The drugs help too, of course. Especially the fungi from Yuggoth. The American Nightmare Uncle Lono discovers is something so terrible and pervasive, he decides he's the only one mad enough to fight it! This book is very well written. I have not read Fear and Loathing in Las Vegas, but I imagine the style is very similar. This is fan fiction at its best, written with loving regard and due respect for the original gonzo journalist. The Lovecraftian aspect blends beautifully with the inherent insanity of the Duke's rambling. Mamatas and Keene take great pleasure in bringing us Thompson's last adventure, that one last hoorah before age and pain takes its toll across the long years towards that final, fearless moment. Deliciously depraved, hilarious in its many contradictions, and relentlessly inventive, this is not a book I'll easily forget. *Courtesy of Netgalley*

ryanpanchal

John Eldredge's story of overcoming "the natural man" (that is a term I use, not his) is inspiring. The Adam and Eve part is a little off what I believe happened in the Garden of Eden, but other than that I think he has some very insightful ideas about the nature of men and women, and how to turn to Christ to overcome that.