sp2hbd53

Oleg Parfenov Parfenov itibaren Doğantaş Köyü, 49420 Doğantaş Köyü/Malazgirt/Muş, Türkiye itibaren Doğantaş Köyü, 49420 Doğantaş Köyü/Malazgirt/Muş, Türkiye

Okuyucu Oleg Parfenov Parfenov itibaren Doğantaş Köyü, 49420 Doğantaş Köyü/Malazgirt/Muş, Türkiye

Oleg Parfenov Parfenov itibaren Doğantaş Köyü, 49420 Doğantaş Köyü/Malazgirt/Muş, Türkiye

sp2hbd53

Lise başlangıcında bir ilişkiye girmem için beni korkuttu. Asla elde edilemeyecek bir mükemmelliği aşılamaya çalışır, cinselliğini nasıl idare edeceğini bilemeyen karışık 20 kişiyi üretir. Ancak, karşı cinsi görmek için şehre gitmeniz gereken bir mısır tarlasının ortasında yaşıyorsanız, o zaman bu sizin için bir kitap! Bu kitapta ortaya konulan hedef, sizin için tamamen elde edilebilir.

sp2hbd53

Mükemmel bir kitap bizim medya ilgilenen ve içine ne dönüştü ... Walter Cronkite ile büyüdüm .... sıkıcı adam ama haber oldu. Kitap ayrıca size alternatif kaynaklar ve katılmanız için yollar sunuyor.

sp2hbd53

2013 yılında tekrar okudum, 1996'da ilk okundu. Annem bana bu kitaba bir yetişkin olarak tepkimin lise deneyimimden farklı olmasını beklememi söyledi. Peki bu bir eksiklik. Bağlam: Bu lisede en sevdiğim okundu. Neden benim kadar sevdiğimi tam olarak hatırlamak zor. O yıl harika bir öğretmenim olduğu için şanslıydım ve bu kitaba iliştirilmiş bazı yaratıcı ödevleri hatırlıyorum. Parti sahnelerini hatırlıyorum, romantizmi hatırlıyorum, çekiciliği hatırlıyorum. Ama özellikle göz doktorunun işaretinin görüntüleri ve yeşil ışık beni etkiledi. Ve bu kitabın en çok Amerikan rüyası, kimin için olduğu, ne anlama geldiği ve oraya vardığınızda neler olduğu mesajından etkilendim. Tekrar okuduktan sonra bunların hiçbiri beni hiç ilgilendirmedi. Parti sahneleri havalı ve iyi inşa edilmişti, ancak tanıdıktı. Tüm o mutsuz zengin insanlar? Tam bir vahiy değil. Romantizm bile ilginç değildi - Daisy Gatsby'yi seviyor, Gatsby Daisy'yi seviyor, ama neden ilk fikirimiz yok. Aslında ikisi de oldukça sevilmez. Aşıklar çünkü Fitzgerald öyle olduğunu söylüyor. Tamam ozaman. Peki neden 5 yıldız? Çünkü belki de bütün bunlar kırmızı bir ringa balığıdır. Belki bu kitap hiç Gatsby ile ilgili değil, Nick hakkında. Bunu bir başlangıç noktası olarak aldığınızda, yeni bir roman olur. Sonuçta, Nick anlatıcıdır ve Gatsby hakkında bildiğimiz her şey Nick'in Gatsby hakkında doğru olduğuna inandığı şeydir. Bu bize açıkçası Nick hakkında daha fazla şey anlatıyor. Bu kitabı bir yetişkin olarak okurken Nick'in Gatsby'ye aşık bir eşcinsel olduğuna inanıyorum. Bütün kanıtlar orada ve karşı-sav kurabilirken, beni ikna etmeyecekti. Ve aniden, bu tamamen yeni bir kitap. Kesinlikle harika bir Amerikan romanı, ancak bir dizi yeni nedenden dolayı. Derin psikolojik, her yönüyle ince - ironisinin sadece sevdiği bir sonuç, bu romanın şöhreti verildi. Üçüncü kez okumak ve benim için ne göründüğünü görmek için sabırsızlanıyorum. Not; O berbat filmle uğraşma.

sp2hbd53

Bu normalde okuduğumdan farklı bir türdü. Astronomi hakkında hiç bir kitap okumadım ve oldukça etkileyici buldum. Arada bir bu büyük evrende ne kadar ufacık olduğunuzu nasıl hissediyorsunuz? Kesinlikle bu okuma birkaç kez hissi vardı. İnanılmaz bir bilim. Bununla birlikte, bu kitap aynı zamanda Brown'un genel hayatından genç bir çocukken, evlenmeye ve daha sonra bir aile kurmaya kadar eğlenceli hikayeler içeriyordu. Bu farklı bir tür okumaydı ve bunu kendi başına sevdim.

sp2hbd53

Evet, elbette, Bukowski iyi ayarlanmış bir banliyö ergeninin okuldan ayrılma yaşam tarzına ve tüm bunlara dair fantezisi, ama belki de burada, özellikle düzyazıda, bazen korumasız, ara sıra eklemsiz ebb ve akışın belirsiz kendiliğinden bulutlandığı bir orada var. bilgi, alem tamamen sessiz bir çaresizlik sesi boğmak değil. Güneş Ayrıca yükselir, akşamdan kalma ve boksör şortları bok lekeleri ile. Ya da başka birşey.

sp2hbd53

Not as great as Kavalier & Clay (but what ever will be?), but my 2nd favorite Chabon novel, with all his trademarks: mixture of high literature with low-brow culture (this time pulp detective novels instead of comic books); exploration of what it means to be Jewish/American/human; hilarious, sad, creative, entertaining. Awesome.

sp2hbd53

This is another book given to us by a friend. Bumma read it, but I haven't had the courage. You see, my second language is Spanish, and I never took any French. When I saw the number of times Bumma scurried to her French dictionary while reading this, I got scared off. Then, another book by the same author got made into a chick flick and I shoved this book even further down my TBR pile. It's probably a very nice book and I shouldn't have such preconceived notions about it, but can't help it.