miltmon

Milton Jewell Jewell itibaren 08790 Dalkırmaz Köyü/Şavşat/Artvin, Türkiye itibaren 08790 Dalkırmaz Köyü/Şavşat/Artvin, Türkiye

Okuyucu Milton Jewell Jewell itibaren 08790 Dalkırmaz Köyü/Şavşat/Artvin, Türkiye

Milton Jewell Jewell itibaren 08790 Dalkırmaz Köyü/Şavşat/Artvin, Türkiye

miltmon

Süper süslü bir şey yok, ancak örneği okuduktan sonra, bu aile ve bu iş organizasyonu hakkında oldukça basit olan hikayenin geri kalanını okumak istedim, ancak bu hikayenin sadece nasıl olduğu hakkında çok şey söylediğini hissetmeden okumak zor Amway hayalleri ele geçirir, ancak Amerikan kültürünün, değerlerinin ve iş ahlakının (veya eksikliğinin) bunu nasıl teşvik ettiği. Kesinlikle preachy değil ve böyle büyük yargılarda bulunmak için hikayenin sınırlarından atlamaya çalışmaz, ancak beyin yıkama ve boş vaatlerin satın alınması kültürümüze çok tanıdık ve endemik hissettirir, Aynı zamanda hala o kadar çekici ki, size umutsuzca ihtiyacınız olan bir şey veriyormuş gibi davranarak sizi gerçekten istediğiniz şeyden kurtarıyor: kolay para. Sıkı, iyi yapılmış küçük bir parça, bu sadece bir öğle tatilinde okumak için doğru miktarda hareket ediyor.

miltmon

Kitabın çoğunu beğendim - temel olarak 4. Bölümden. İlk birkaç bölümde herkesi ve her şeyi din haline getirme yolundan hızlı bir şekilde yoruldum. Ben de onun "rasyonel" argümanlarının birçoğunun yanlış veya kusurlu olduğunu düşünüyorum (Bir örnek, Tanrı'nın neden her şeyi bilen ve her şeye gücü yeten olamayacağı konusundaki iddiasıdır). En çok sevdiğim şey: Evrim teorisine girmeye başladığında ve tanrı hakkında daha mantıksız inançlarla uyumsuzluğa, İncil'in (herkesin tamamen saçma olduğunu bildiği) gerçeğine ve gerçeklerin tarihine - iyi yazma, iyi argümanlar ve iyi içerikle dolu, eleştirel ve küçümseyen kabartmaydı. Sanırım önceki kitabı olan bencil genle daha çok ilgileneceğim. Richard Dawkins de MÜKEMMEL bir yazar, gerçekten bunun için kredi aldığından emin olmak istiyor.

miltmon

Birkaç yıl önce bir dahaki sefere ateşi okuduktan ve ölümünden kısa bir süre sonra hayatında yapılan belgeselin gece geç saatlerinde tekrarlanan tökezlemeden sonra bu ölen yazara aşık oldum. Sonra Amerika'nın kütüphanesinde onun bu cildini satın aldım. hacim ve seri tavsiye ederim.

miltmon

Bunu uzun zamandır listemde gördüm. Beğenmeyi umuyordum ama kesinlikle emin değildim. Tam olarak beklediğim yere gitmedi, ama onu sevdi! Masumiyet Çağı'nı şimdi tekrar okumak istememi sağlıyor ...

miltmon

One of the only books I remember reading in high school and dared to read twice.

miltmon

What would possess a girl to climb a redwood tree and stay there for more than a year? A fascinating read once you get past her clunky prose.