brandonalexander

Brandon Alexander Alexander itibaren Sarra Khurd, Madhya Pradesh 470227, Hindistan itibaren Sarra Khurd, Madhya Pradesh 470227, Hindistan

Okuyucu Brandon Alexander Alexander itibaren Sarra Khurd, Madhya Pradesh 470227, Hindistan

Brandon Alexander Alexander itibaren Sarra Khurd, Madhya Pradesh 470227, Hindistan

brandonalexander

Yazarlar nasıl? Onları farklı kılan nedir? Örneğin, iyi notlarda, üçüncü kişide 'hakkımda' bölümlerini yazan insanlar olacaktır. Ancak, daha fazlası olmalı diye bir his vardı. Daha küçükken, yazarların tamamen farklı bir insan kastı olduğunu düşünürdüm. Bir yazar olamazsın, doğmak zorundasın. Polonya'da yaratıcı yazma kursu yok çünkü yazma öğretebileceğiniz bir şey değil. Bu ilahi ilhamdan gelir ve zanaatınızı bilmekten değil. Her neyse, yazı bir zanaat değil. Bu tutum, Polonya edebiyatının utanç verici kalitesinden sorumludur. Altın madeni yerine altın külçesine dayanır. Yazarlar ve yazım süreci hakkında her şeyi bilmek istiyorum. Demek istediğim, her şey! Bu röportaj koleksiyonu muazzam bir zevkti. Yazarlar gelir ve neler yaptıklarını ve nasıl yaptıklarını itiraf eder (ne yazık ki bazıları isteksizce sana bakıyorum, Hemingway). Tüm bu incelemeyi, kopyamda özenle vurguladığım tüm alıntılarla doldurabilirim, ancak bu biraz zaman alabilir. Nihai sonuç, yazmak için doğru bir yol olmadığıdır. Seçimdeki her yazar bir noktada başka bir yazarla çelişiyordu. Yazarken okuyabilirsin ya da okuyamazsın. Yazınızı etkileyecek veya etmeyecek. Konu hakkında çok duygusal hissettiğiniz zaman yazmak zorundasınız ya da sakinleşip kendinizi ayırmadan önce beklemeniz gerekiyor. İçinizdeki edebiyatın tarihini bilmek zorundasınız ya da 40 yaşına kadar Madame Bovary'yi bile okumamış olabilirsiniz. Çalışmanızı bitmeden insanlara göstermeniz gerekiyor, yoksa bunu yapamazsınız. Yeni metaforlar icat etmeniz ve yaratıcı olmanız veya tam tersi olmanız gerekiyor - yalnızca doğrulanmış metaforları kullanın, çünkü bunlar gerçek. Gizli bir gündeme sahip olamazsınız, olabilirsiniz ya da belki de gerekir. Ve bunun gibi. Kendimi her yazarın parçasında buldum. Kendi kitabımı yayınlamayı hayal etti. Yazarlar size yazmaya nasıl başladıklarını anlattıklarında, kendi başınıza yapabileceğiniz bir şey gibi görünüyor. Birdenbire hepsi hayattan daha büyük görünmüyor ama sıradan insanlar olarak karşımıza çıkıyorlar (bir zamanlar, YAZARLAR olmadan önce). En sevdiğim röportajda Doris Lessing, Toni Morrison, Le Carre gibi insanlarla çalışan editör Robert Gottlieb ile oldu. Bu muhtemelen en dürüst ve en büyüleyici röportajdı. Bakın, yazarlarla ilgili sorun, onların yazar olmalarıdır. Samimi olmaya çalışsalar bile yazar olmaya yardımcı olamazlar. Sonunda kendilerini yazmaya başlarlar, çünkü yaptıkları şey budur. Bazen kendi yarattıkları olurlar.

brandonalexander

Güncelleme: 10/14/14: Bu yüzden yeni "hafifçe düzenlenmiş" versiyonunu yeniden okudum ve bir daha gözden geçirmediğim için şimdi ekleyeceğimi düşündüm. Julia Devaux bir çeteye cinayete şahit oldu ve şimdi de Şahit Koruma Programında (sanırım, kitapta başka bir şey dediklerini düşünüyorum). Aktif sosyal yaşamı ve şimdilerde Sam Cooper adında seksi bir çiftlik sahibi olan küçük bir kasaba nüfusu ile Simpson Idaho'ya taşındığı güzel şeylerin tadına sahip bir üst sınıf Boston kitap editörü (Cooper. Julia'nın yeni adı Sally Ann Anderson ve kapağı) okul öğretmeni Julia ve Cooper çok iyi davranıyorlar ve çok çekiciydi ve onu büyülüyor, tabii ki Lisa Marie Rice. gangster Julia, aleyhinde tanıklık etmeye hazırdı. Bu yüzden Julia oldukça sofistike bir kadın olarak başladı, ama daha yumuşak bir konuşmaya dönüşmüş bir doe gözüne döndü. biraz TSTL davranışı sergiledi (bilirsin, onu bir yerde bir otel odasında koruyarak onu korumasını istememelerini ama daha sonra günlük işlerine devam ederken yerlilerin onu korumasını istemekten şikayetçi olduklarını biliyorlardı.) hepsi çok sevimli ve tatlıydı ve kasaba da kendine has bir karakterdi. Bu yüzden 3 yıl sonra yeniden okumak 4 yıldız derecelendirmemi onaylamak zorundayım. Lisa Marie Rice, duygusal romantizm ile iyi bir hikaye sunar.

brandonalexander

Peter Mayle'dan başka bir ışık seçimi. Bu sefer kahramanımız, Londra'daki işinden kovulduğu gün amcasının Fransa'nın güneyindeki mülkünü miras aldığını rahatlıkla öğrenen bir İngiliz. Tamam, kurgu. Kağıtları imzalamak için Fransa'ya gittiğinde, romantizmin yanı sıra üzüm bağlarını, üretilen şarabı ve kiraladığı yardımı entrika ile keşfetti. Harika bir banliyö kitabı.

brandonalexander

İyi bir okuma ve hala bir takip bekliyor

brandonalexander

Filmi izledikten sonra kitabı okudum ve oldukça hayal kırıklığına uğradım - Heidi Klum kitapta değil.

brandonalexander

Splinter Cell, reallu harika bir kitaptı. Gerçekten tür etrafında yavaş tempolu gizlice tadını çıkarın. Bu kitap bir oyundan gelmiş gibi okunmuştu. Üçüncü Echelon ve Sam Fisher'ın vizyonu ve ne beklediğim için doğru olduğunu düşündüm. Hikaye, hikaye bükülmeleri, aldatma ve Sam'in ziyaret ettiği yer sayısıyla inanılmazdı, ancak oyunlar bu şekilde oynanıyor. Parlak bir casusluk çalışması arıyorsanız, başka bir yere dönün. Tüm kitap harikaydı ve ben tavsiye.

brandonalexander

Bu, dünya standartlarında sporcuların yaşamlarına dair bir fikir olarak ilginçti, ancak ter ve klor hakkında çok fazla ayrıntı içeren başka bir kitap okumak istemem! Bazıları arsa bükülmesini sevmediklerini yorumladı, ancak karakterin hayatını ve Olimpiyatlardan sonra nerede olacağını yeniden değerlendirirken kitabı çok daha ilginç hale getirdiğini düşünüyorum. Daha fazla söylemek istemiyorum ya da okumamış olanlar için bozurum!