hemanth_n

Hemanth N N itibaren Woodson, TX 76491, Birleşik Devletler itibaren Woodson, TX 76491, Birleşik Devletler

Okuyucu Hemanth N N itibaren Woodson, TX 76491, Birleşik Devletler

Hemanth N N itibaren Woodson, TX 76491, Birleşik Devletler

hemanth_n

Çin'de seyahat ederken bunu okuyun. kitapları kullanarak tarihi öğrenmeyi seviyorum ve bu, o zamandan beri çin hakkında öğrendiklerime dair kalıcı bir izlenim bıraktı.

hemanth_n

Masum erkeklerin gerçek hüzünlü bir hikayesi, tamamen yozlaşmış bir yargı sistemi tarafından yaralandı. Bunun bile olmuş olabileceği beni şaşırtıyor.

hemanth_n

Muhtemelen ilk Star Trek romanı okuma girişimi. Kardeşim bunu beğendi, bu yüzden denerim diye düşündüm. Bu, Shatner tarafından yazılmış gibi görünüyor, sanırım Kaptan James T Kirk ile ilgili benzersiz bir içgörü var. T'nin Tiberius için olduğunu biliyor muydun? Her neyse, daha sonra Mike (John M) Ford tarafından yazılmışlar dışında başka ST kitabı okumamıştım.

hemanth_n

Bir Kasırga Avcısı uçtuğunda, ruhunun derinliklerinde bir yerde bir ölüm dileğin var. Tüm mürettebatınızın yaptığı gibi. Majör Arlen Walker ile uçan mürettebat o gün ne uçacakları hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Kimsenin dinleyemeyeceği bir hava tahmincisi dışında kimse yapmadı. Walker bir gün önce bir karnavalına gitmişti ve avuç içi okuyucusu ona “Bu iyi bitmiyor” dedi. Belki bir numaraydı, belki biliyordu ama her iki şekilde de çivilendi. Janet adında bir kasırga ancak göze çarpmak ve ne görebileceklerini görmek zorunda kalmayacak kadar zahmete değmeyecek bir kategoriydi. Uçmaya hazırlanırken, Alan Grant az önce genç kızının kaçtığını keşfetti. Simons Island, Georgia'daki hava biraz dengesizleşiyor ve şimdi dışarı çıkıp Sandy'yi aramak zorunda. Her zaman sorumlu olan Alan gerçekten kötü bir karar verir. Kızı aramak için giderken karısını ve oğlunu terk eder. Bu onlara yeterince zaman tanımaz. Bu iki hikaye bir araya gelerek dikilirken koltuk / sandalyenizin / hamakınızın kenarında oturacaksınız. Kasırgaların matematiği hakkında hiçbir fikrim yoktu ve şimdi bilmek istediğimden emin değilim, ama biliyorum. Bu kitap, onun gibi olduğunu ve içindeki kasırganın yıllar önce gerçek bir kasırga olduğunu söylüyor. Janet'i ve neden emekli olduğunu oku. Yazma, öğretme ve korkutma harika bir iş, Bay Bernard. Tebrikler!

hemanth_n

Arkadaşlarım bu kitabı okumak için beni dırdır etmeye devam etti ve ben de onunla ilgilenmiyordum. ama bütün kitapları okuduktan sonra bunu okumaya karar verdim! ve OMG! Cidden hiç okuduğum en iyi kitap olduğunu düşünüyorum !!! Bir kitapta istediğim her şeydi. romantizm, aksiyon ve ughh sadece mükemmeldi !!! OKU ONU!

hemanth_n

** spoiler uyarısı ** ** Bunu ikinci kez okuduktan sonra önceki yorumum hala geçerli. Yine de 4 buçuk yıldız değiştirebileceğimi düşünüyorum. Ayrıca, Henry Stone'a büyük bir edebi ezgim var. ** Dört yıldız çünkü kitap bir gizem olarak kabul edilse de, hikaye aile ve gizem hakkında daha az şey ifade ediyor. Ve birkaç çok fazla dipnot. Hikaye için o kadar önemli olmasalar da dipnotları kaybetmediğimden emin olmaya başlamıştım. Ama aksi takdirde, bu karakterleri seviyorum. Keşke bu insanları tanıyabilseydim. Kesinlikle ailelerinin bir parçası olmak istemem ama onların hayatlarının bir parçası olmak isterdim. Henry Stone, bir romandaki en sevdiğim erkek karakterlerden biri. O sevimli ve harika. Ve referans yapan doktor, Lutz'in bölüm düzeni yanlış olsa bile ... bol miktarda var. Ama referans veren bol miktarda Doktoru suçlayamam. "Doktorum hakkında saçmalamayı keser misin?" Sahte öfkeyle dedim. ~ Isabel Spellman (s. 302) "Onuncu doktora bayıldım," dedi Rae, altıncı bölüm bölümümüzün Who Who Who'yu izledikten sonra. İlginçtir ki, doktora oynayan oyuncu ilk sezon ile ikincisi arasında değişmişti. Geçiş oldukça pürüzsüzdü. Yine de, onuncu doktorun dokuzuncu sınıftaki ablam kadar üstün olduğuna ikna olmadım. “Sadece yeni doktoru seviyorsun çünkü ilkinden daha sevimli olduğunu düşünüyorsun” dedim. "O daha şirin." “Hayır, o değil” diye cevapladım. “Sizce o daha sevimli. Ama bu mutlak bir gerçek değil.” "Dokuzuncu doktoru onuncu doktordan daha mı çok seviyorsun?" Rae şokta sordu. “Tamamen,” diye cevapladım. “Tamam. Soruyu tekrar ifade edeyim: Dokuzuncu doktorun ondan daha yakışıklı olduğunu düşünüyor musunuz?” “Evet, yapıyorum” dedim. “Ciddi olamazsın. Kulaklarına bak.” "Doktorum hakkında saçmalamayı keser misin?" Sahte öfkeyle dedim. "Her neyse," diye cevapladı Rae, ... ~ Isabel ve Rae Spellman (ss. 301-302) "Hayır, bu çok acımasız. 1963 yılında yayında olan ilk Doktor'un ondan geçtiğini biliyor musunuz? doktorlar bugüne kadar ve çoğu süper eski yedi yüzden fazla bölüm var. 'Klasik' "- Rae alaycı parmak tırnak kullandı -" serisi çok eski. Özel efektler tam bir şaka. ciddiye almak." "Gösterinin öncülü nedir?" Diye sordum. "Bir doktor var ..." "Ne tür bir doktor?" "O sadece doktor." "Ama bir tür doktor olmalı." “Öyleyse, söylemezler. Neyse, bu yüzden doktor dünyayı yok etmekten kurtarmak için zaman harcar.” “Ciddiye alamayacağın özel efektler bu mu?” Isabel ve Rae Spellman (s. 282)

hemanth_n

Dünya çapında bir vebadan nasıl kurtulabileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Veya bir nükleer savaş? Ya da dünyanın teknolojisi aniden bozulursa? Size nasıl öğretileceği konusunda kitaplar var ve bunlar iyi araştırılmış, detaylı, güzel resimli ve çok çok pratik olabilirler. Bu kitap bunlardan biri (bu son parça hariç) ve kimsenin size söyleyemeyeceği bir felaket için. Ne olduğunu sormanız gerekirse, daha fazla George Andrew Romero'nun filmlerini izlemelisiniz !!!

hemanth_n

Piazza, Katrina Kasırgası'nın hikayesini kısmen gazetecilik tarzında ve kısmen de yaşayan insanların deneyimleriyle anlatıyor. Bu, hikayeye biraz ekşi bir meta not ekler, çünkü iki ana karakterden biri Katrina kasırgası hakkında yazan bir gazetecidir. Bunun dışında, New Orleans'ın ve şehrin yıkımından geçen insanların çeşitli yönlerinin hareketli bir hikayesi (başka türlü nasıl olabilir). Piazza, HBO serisi Treme'nin yazarlarından biri ve seriyi bu anlatı yoluyla okuyabilir ve bana sıcak bir şekilde tanıtır. Müziği hala duyabiliyorum.

hemanth_n

harika

hemanth_n

Rumen incelemesi: Bu ana karakterin herhangi bir çeteye karışmadığı, ancak durumu tek başına çözen ilginç bir kitaptı. Einstein P. Fleet bir sorundur. Sadece Twinkies hayranı olduğu için değil, davranışlarını gözden geçirmek için ebeveynleri tarafından tüm çocukların maske taktığı bir düzeltme kampına gönderildi. Kesinlikle, tüm dekor eski bir korku filmi gibiydi, ama bu, çocukları bu korku yeri ile ilgili teorileri parçalamaya çalışmaktan caydırmadı. Sadece bir sorun var! Bu kamp, bir süre sonra maskelerin çıkmayı reddettiği ve kurtların sahte kürklerinin mümkün olduğu kadar gerçektir ve bu çocukların bedenleri tarafından iyi bir şekilde sabitlendiği için gerçekten bir korku kampıydı. Olanlar ve 50 yıl boyunca ölü bir dilencinin hayaletinden korkan Einstein, küçük canavarları Mars'a özel olarak tasarlanmış hayvanat bahçelerinde göndermek isteyen uzaylıların elini yenmeyi başarır. Eh, bu iyi! Sadece gülünç derecede komik bir hikaye değil, aynı zamanda küçük çocuğun ağlayan mizahı beni gerçekten şaşırttı. * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ İngilizce inceleme: Peki, bu ilginç bir kitap nerede Ana karakter hiçbir çeteye karışmamıştı ve olayı tek başına çözdü. Einstein P. Fleet sorunlu bir çocuktur. Ve sadece bir Twinkies bağımlısı olmadığı için değil, davranışlarını değiştirmek için ebeveynleri onu tüm çocukların Cadılar Bayramı kostümleri giydiği bir kampa gönderdi. Orada arka plan eski bir korkutucu filmden biriyle aynıydı, ama bu o kadar önemli değildi, çünkü çocuk oradan kaçmak için bazı planlar yaptı. Ama küçük bir problem var! Bu kamp aslında maskelerin artık çıkamaması ve sahte kurt adam kıllarının çocuk bedeninde çok gerçek ve iyi sabitlenmeye başlaması koşuluyla ürpertici bir kamptır. Bütün bunlardan ve 50 yaşındaki postacının hayaletinden korkan Einstein, insan çocuklarını hayvanat bahçesinin Mars'taki sergilerine dönüştürmek isteyen uzaylıları yenmeyi başarır. Bu çok hoş! Sadece komik bir hikaye olduğu için değil, çocuğun çığlık atan mizahına hayran kaldım.

hemanth_n

Bu kitaba girmeniz en az 150 sayfa alıyor. Ben sadece üçüncü denememde bu noktayı aştım ve oğlum, buna değdi! Bu kitap dahi. Karakterler, durumlar ve saf saçmalık histeriktir. Aslında okurken yüksek sesle güldüğüm kitaplardan biri. Aynı zamanda, kitap çok güçlü bir açıklama yapar.

hemanth_n

Peri, yaşamındaki trajediden sonra kendisini alan bir trajedi olan Bravo Division için bir göreve başladı. Peri's, üç yıldır saha çalışması için vaat ettiği bilgileri bekliyor; öldürme, geri alma, ne gerekiyorsa yapılmadı, bugün bu bilginin küçük bir kısmı onun yoluna geliyor. Bakmak için tatil zamanı bıraktı. Uzaklaştığında, bu bilgi parçası onu dünyaya sürüyor ve geçmişini ve Zara Lain'i sürüklüyor, bir kısmı da tanıdığımız ve sevdiğimiz birkaç kişi. Bütün Heck kaybolmak üzere ve Peri ... bunun bir parçası mı? Bu kitap bir uyarı ile gelmelidir: Eğer kan sizi rahatsız ediyorsa, dikkat edin. Aksi halde, gazlı bez ve bandajları hazırda bulundurun. Peri ile yaşadığı her sahnede gerçekleşen paralı asker modunda Peri'yi en iyi şekilde görerek hızlı hareketlerle başlıyoruz. Ölümcül. Peri akıllı ve ölümcül. Yumruk ve silahlarla ölümcül olmaktan çok, ölümcül cinayeti, onu neredeyse her şey yapmasına yol açan intihar eğilimi ile öldürüyor. Dışında! Bir planı var ve onu görmeden önce ölemiyor, ondan sonra, peki ... Peri mükemmel değil ya da bir melek, bunu biliyor ve onunla iyi durumda. Bununla harikayım! O şiddetli, ama nedenini anlıyorum. Peri'nun sloganı şöyle görünüyor: Önce vur, sonra soru sor ... er ... belki? Bu küçük şansın olması halinde, yaşadıklarıdır. Bloodlines ile bağlantıyı seviyorum! Vaov! Ve Hunter ile bağlantı. Skyla'nın kurnazca bir aklı var. Bloodlines ve Hunter'dan yaptığı karışık ağları hiç düşünmedim. (Sanırım bundan sonra daha da geriye gidip Bloodlines'u tekrar okumam gerekiyor.) Önceki kitaplardan gelen olayların geçmesi için daha derin bir anlamı, daha büyük bir nedeni var. Sebepler burada ortaya çıkıyor. Bahsetmem gereken yer, bu dizinin "Oblivion Şeytanları" olarak adlandırıldığını hatırlamamız gerekiyor ve bunun tüm açıları görüyoruz, gerçekten Oblivion'un Efendisi Lo ile ilişkili yaratıkları ve güçleri tanımaya başladık. 'Oblivion Şeytanları' başlığı, güçlü bir şekilde oradadır ve bu dizi hakkındaki şeye bayılıyorum. Bu kitaplarda gözle görünenden daha fazlası var. Skyla, şüphelenme yaratma yeteneğine sahiptir ve ne istediğinizi vermeden veya ne istediğinizi vermeden önce sizi dinlemeye ve devam ettirmeye yetecek kadar çeker. Zara var ve sahnelerin arkasından henüz bildiğimizden daha fazla bilgiye sahip olduğunu görüyoruz. Yine, Zara ve onun sözcük seçimi, beni kıkırdatıyor. Peri'nin seçtiği bazı kişiler bile, sadece eğlenceli. Söylemekten memnunum, bir kez daha Bloodlines ve Hunter'dan birçok arkadaşımızı görüyoruz. Skyla onları görünce, sadece birkaç kelimeyle endişelerimi ve hepsine olan düşüncelerimi tazeleme konusunda uzmanlaştı. Bazı sahneler o kadar ayrıntılı ki, bu kitabı kolayca bir film olarak görebiliyordum. VE bir film olarak, kocanın zevk alacağı bir film olurdu - aksiyon ve gizem dolu, oh evet, birkaç güzel kadın da. LOL. Peri'nin, ne düşündüğünü umursamadığı yabancıların huzurunda, kendisi için inşa ettiği sert kabuğundan çıkmaya başladığını bile hissettim. Zaten sonra çok daha uzun ... o da düşünüyor. Sunrise Lineage baskı arkasındaki kısa hikaye ve sadece Mundania Press'ten satın alınan e-kitaplar. Bloodlines sona ermesinden bu yana çoğumuzun beklediği şeyi elde ettik. Yeterli zaman geçti. Bu ne? Nate. Ancak, özel durumlarıyla ilgili olanakları da hatırlatıyoruz. Sunrise hakkında başkaları için bozulmayacak kadar söyleyebileceğim pek bir şey yok. Sadece okumak zorundasın. En iyisi saf kötülük. Çok acımasız, ama çok üzücü ve daha fazlasını istiyorum!

hemanth_n

Bu kitap beni ilk sayfadan ilgilendirdi, bırakamadı ve bitirdiğimde tekrar okumak istedi! Çok renkli bir hikaye, çok iyi yazılmış.

hemanth_n

Bu, şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biri. Güzel yazılmıştır ve dört ana karakterin hayatlarını sorunsuz bir şekilde birleştirir. Tarihsel kurgu, özellikle Hindistan'da gerçekleşen büyük bir sevgiliyim ve bu kitap orada, Namesake ve Maladies Yorumcusu ile birlikte. İnce Denge, Hindistan'ın ne kadar zor olabileceğini ve farklı kastların hükümet ve siyasi durumlardan nasıl farklı şekilde etkilendiğini göstermektedir. İnanılmaz, ama aynı zamanda inanılır. Tek kelimeyle olağanüstü. Bu kitabı bitirdiğim için üzgünüm ve eski arkadaşları özlediğim için karakterleri gerçekten özlüyorum.

hemanth_n

başyapıt

hemanth_n

Tamam, bütün kitaplarını okudum. Bana ve yazı tarzına bir şey tıkladı. Belki de Birleşik Krallık meselesi.

hemanth_n

Bir Marcia kitabına sadece üç yıldız vermek neredeyse küfür ediyor, ama tarihsel romantizmini tercih ediyorum. Sevgi peynir sadece ayar çağdaş olmadığında daha iyi çalışıyor gibi görünüyor. Ancak, Noel tezahüratını teşvik etmek için tatlı ve temiz bir romantizm arıyorsanız, bu yüzünüze bir gülümseme koyacaktır.

hemanth_n

Bu kitabı seviyorum. İlgili tüm karakterlerin ölümünden sonra iyi yazılmıştır, ancak hepsi birbirine bağlıdır, çünkü hepsi arafta cezasına hizmet ettikten sonra eski kralı bekler. Ölümden sonraki cennette otururken, zamanlarının gidişini hatırlıyorlar. Gerçekten çok güzel ve bir kraliçe takdir gerekir. İnanılmaz derecede dikbaşlı olması için olması gereken şey tam olarak o. Harika bir roman!

hemanth_n

Bananfish hala en sevdiğim hikayelerden biri.