tektribemeaf93

Philippe Kyprianou Kyprianou itibaren Novomikhaylovskiy, Krasnodarskiy kray, Rusya itibaren Novomikhaylovskiy, Krasnodarskiy kray, Rusya

Okuyucu Philippe Kyprianou Kyprianou itibaren Novomikhaylovskiy, Krasnodarskiy kray, Rusya

Philippe Kyprianou Kyprianou itibaren Novomikhaylovskiy, Krasnodarskiy kray, Rusya

tektribemeaf93

Bu benim için okunan başka bir Kindle'dı. Nisan ayında tekrar başladım, ancak geçen haftaya kadar tekrar almak için çok fazla boş vaktim yoktu. İlgimi korumak oldukça iyi bir iş çıkarsa da, bu kitabın büyük bir hayranı değilim. Her şeyden önce, iğrenç olması gerekmeyen şekillerde iğrenç. Yazarın grafik / rahatsız edici olarak okuyucudan bir çeşit şok reaksiyonu hedeflemiş olabileceğini hissediyorum. Spesifik olmadan, gerçekten yazarın dahil olduğu birçok yetişkin “temasının” sadece gerekli olmadığını ve belki kitabın onlarsız daha iyi olacağını düşünüyorum. İkincisi, arsanın birçok kısmı o kadar inanılmaz ki neredeyse gülünç saçma. Gerilim filmlerini severim, ancak bu tür olayların gerçekten büyülenebilmem için olabileceğine inanabilmeliyim. Hayaletler ve sonla ne olacağı sadece benim için saçmalıklara eklendi. Bu yüzden, saçma, kaba ve ahlaksız ayrıntılara aldırış etmediğiniz sürece iyi bir okuma.

tektribemeaf93

Bombay / Mumbai kendisi bu kitabın en iyi parçasıdır. Yazar gerçekten bu büyüleyici şehrin, yeraltı dünyasının, gecekondu mahallelerinin, insanların, eski toplumun cesur gerçekliğini çağrıştırıyor. Karakterleri sevdim, macerayı sevdim, felsefe yapmanın çoğunda bile iyiydim. Ama beni gerçekten Afganistan çevresinde kaybetmeye başladı ve Bombay'a döndükten sonra bu kitabın tamamen üzerindeydim. Bu noktada yazar tüm "gevşek uçları" bağlamaya başladığında her şey gerçekten kendini hissettirmeye başladı. Sonuç, sadece Sapna'nın kim olduğu, Khader'in gerçekte ne olduğu, otel odasından sonra Modena'ya ne olduğu hakkında Karla'nın gerçeğinin ne olduğunu anlatmak için karakterler arasındaki uzun aptalca konuşmalardı - sessiz Abdulla bile aniden karakteristik olmayan hale geldi gizemini bozmak için terbiyeli. Sadece bunun gerekli olduğunu düşünmüyorum. Gizemlerde, cevapsız sorularda iyiydim. Kısacası, kitap 200 sayfadan önce bitmiş olabilirdi.

tektribemeaf93

Burada tanıtılan standart dışı fantezi kavramları ekledi. Daha fazla çevrilmiş kurgu okumam gerekiyor.

tektribemeaf93

Bu kitap gerçekten iyi ve 18 yaşında bir adam hakkında ve savaşta savaşıyor ve hiçbir şey hatırlayamıyor.

tektribemeaf93

SO GOOD!!!!!! I love it!!! I read it with my class.

tektribemeaf93

I’d be willing to bet that Miss Manners has copies of every edition of this book in her library! This is a fascinating book to read in 2011. Much of the finer detail of its contents, are now only of essential reading to the historical novelist or researcher. However, a proportion is surprisingly still of invaluable use. For example, on pages 69 to 72; the pronunciation of certain surnames; the knowledge of which (or lack of) continues to mark the speaker as being either ‘in’ or ‘out’.