matsd

Mathieu Gelugne Gelugne itibaren 28843 Camblione VB, İtalya itibaren 28843 Camblione VB, İtalya

Okuyucu Mathieu Gelugne Gelugne itibaren 28843 Camblione VB, İtalya

Mathieu Gelugne Gelugne itibaren 28843 Camblione VB, İtalya

matsd

Çocukluğumun daha iyi bir kısmını ağaçlardan sarkarak, evimin arkasındaki ormandaki ürkütücüleri hayal ederek, beş tekerlekli bir tarladaki çiftlik alanlarını yırtarak ve Juniata nehri boyunca "crick stompin" geçirerek geçirdim. Kızım inek otlaklarından çok daha fazla betonun bulunduğu banliyölerde yetiştirilecek. Bu bir sorun olacak mı? Evet, bu kitaba göre. Bu kitap, günümüzde çoğu çocuğun doğadan ciddi şekilde ayrıldığına ve mizaç ve davranışta bir değişime neden olduğuna dair kanıtlarla doludur. Çocukların Pokemon'u bir su samurunun resminden daha kolay tanıdıklarından mı endişelenmeliyiz? Hmmm ... şansı, bu unvanı almak için cazip olan insanlar içeriği tarafından şok olmayacak - bunun yerine sadece sayfaları çevirip başını sallayacaklar.

matsd

Bunu aynı yazarın RESPONSE'dan daha çok sevdim. Burada, bir beyaz ve diğeri siyah olan iki basketbol yıldızı arkadaşı arasında gidip gidiyoruz ve her bir bölümün her POV'sunu değiştiriyoruz. Öncül, başlangıçta her ikisinin de dahil olduğu ancak sadece bir tanesinin (siyah) dahil olduğu yanlış giden bir suçla yatmaktadır. Koşullar beyazlaşınca, babası süslü bir avukat tuttu ve kaderi aynı derecede dengede kalmadı. Böylece Volponi, arkadaşlık ve sporla birlikte ırk ve adalet konularını araştırıyor. Sessizlik ve ihanet konusu da var - eğer kendi kıçını kurtarmak demekse, fasulyeyi arkadaşına döküyor musun? Biraz küfür bu kitabı orta okul kalabalığı için sinirli tutar, ortada bir katil bölüm armağan gibi görünür ve metroda nefret ve pislik saçan çılgın bir adamı kapsar. Neden? Bu şekilde olması gerekmediği zaman tüm disier 8. sınıf sınıf kütüphaneleri için "karar çağrısı" yapar. Her neyse, isteksiz okuyucular ve spor tutkunları için bir kazanan.

matsd

Excellent insights into a challenging disease

matsd

This was the worst book I read last year. I learned some cool things about Pompeii, but nothing I couldn't have learned from the internet. Like one of the Amazon.com comments said, "the book does not pick-up till 2/3 of the way through" It took me forever to complete this book.

matsd

From this book, I have learned a lot about the Nazi party and about Hitler

matsd

this book is about a kid who had a book that had a spell that can bring some one to life.then a mummy came, but it was a bad one.so one day the mummy want to capsher the kid and gets the book. so i cant connact this book to any thing because it is ampesple to a mummy to come to life.